Evde çalışmak için program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Omergndz tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Omergndz

Omergndz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar herkese, ben bu işle 6 aydır uğraşıyordum güzel gidiyordum fakat dersler aile vs. çeşitli sebeplerden sporu bırakmıştım. 3 ay oluyor bırakalı. Tekrar başlamaya kararlıyım. Daha önce salona gidiyordum ama artık gitmem pek mümkün değil. Bende belirli ekipmanlar aldım. Sizden ricam bu aletlerle bana bir program oluşturabilir misiniz? Elimdekilerin makul bir gelişim-incelme-zayıflama-şekillenme vs. için yeterli olduğunu düşünüyorum. Temel hedefim biraz yağ yakmak ve şekillenmek. CLA ve protein tozumda mevcut. Dediğim hedefe ulaşmak için başka ne tür aletler almamı önerirsiniz? Büyük alet alamam çünkü yerim yok denecek kadar az.Aletlerim ise şunlar:

-5,5 KG düz bar
    -5.5 KG Z bar
    -2 tane ayarlanabilir dumbell (bar tipi)
    -12 tane 3 KG'lik ağırlık (bara ve dumbell'a uyumlu)
    -4 tane 2 KG'lik ağırlık (bara ve dumbell'e uyumlu)
    -Mekik sehpası
    -Koşu Bandı

Şimdiden çok teşekkür ederim.

2. trkçrl

trkçrl Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    tevde çalışacağın için bölgesel çalışacağına tüm vücudu çalıştıran hareketlere yönelirsen çok daha iyi olur...

3. Yespliz

Yespliz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Madem ki evde çalışacaksın, hareket imkanın kısıtlı, daha önceden de hareketlerin nasıl yapıldığı ve dambıl-bar varyasyonları hakkında bilgin olduğuna göre temel olarak şu programdan Evde sadece 2 adet Dumbell ile çalışma proğramı (Yapılış Şekli) | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu yararlanıp, şurayı da Body building'e Yeni Başlayanlar İçin Program | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu incelemeyi ihmal etmeyip kendi programını kendi vücuduna ve elindeki aletlere göre şekillendirmelisin.

Kimse senin vücudunu görmeden direkt sana yönelik program yazmaz, görse bile kolay kolay yazmaz. Bu armut piş ağzıma düşlükten başka bir şey değildir. Forumda daha çok zaman geçirmeni, anlayarak ilerlemeni tavsiye ederim.

4. KnightyCool

KnightyCool Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18

Sayfayı Paylaş