Evde çalışma ve kür

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve arsonist tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. arsonist

arsonist Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar evde çalışıyorsak ve ufak kürle destekliysek Antremanımız nasıl olmalıdır,çekme hareketlerinin kimilerini yapamıyoruz sonuçta.Aradım varsa bile sitede böyle bir program bulamadım varsa affola.4günlük yada 3 günlük bi program olabilir.Haftada 3 gün muay thai boxing yapıyorum,hacim kazanmaya çalışıyorum temel programda 3x8 nereye kadar.güzel bir program var mı önerebileceğiniz?

(klasik evde çalışma programını biliyorum hatta bi süre uyguladım,daha zorlayıcı ve setleri belirtilmiş karın egzersizleri ve yüklemelerle desteklenmiş daha ileri bir program rica ettim)

Son düzenleme: 21 Ocak 2010
  2. kicker

kicker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende merak ediyorum bunu

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    aşağıdaki yazım kürden supplement kürü değil de steroid küründen bahsediyorsan geçerli, değilse hiç kaale alma. yazdıktan sonra aklıma geldi, acaba kür diye neyi kast ediyor, supplement kürü diyorsan yazımın değeri yok.
    hem tai box hem evde hem çalışma hem evde kür. bana üçü uyumlu gelmiyor.
    kür için ağır çalışma lazım, partner lazım, ağırlık lazım, squat rack lazım, deadlift için 160+ kilo lazım. olimpik bar lazım. ağır dambıllar lazım 40-50+ kiloda. bunlar evde var mı? evde vg olmaz demiyorum ama evde kür + vg olmaz bence.
    bir de kür için enerji lazım, kalori lazım, iyi beslenme lazım, tüm enerjini vg ye ayırman lazım, kardiyo bile yapılmaz, mekik bile çekilmez, kürden maks verim için maks zorlama onun için maks enerji ve kalori lazım. 3 gün tai boxa gidince, nasıl olacak? overtrain olur. o da olmaz, tüm enerjini veremediğin için kürün hakkını vermemiş olursun. bence kürden vazgeç, evde vg ye devam et, box a devam et. kürün ne olduğunu bence biraz araştır. çok basit bir şey değil insanlar zararlarını bile bile küre giriyor, ama hakkını veriyorlar ve sonuç alıyorlar. madem vücuda bir zarar veriyorsun sonucu da zorlayarak patlayarak almak lazım.

Sayfayı Paylaş