evde çalışma+anemi+düşük kilo!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve braikhan tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. braikhan

braikhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar selam
    1.80 boy 59 kiloyum ve sağlıklı sekilde kilo almak istiyorum
    sitedeki evde dumbella calışma programını uygulamaya başladım hareketlerin nasıl yapılcağını VG yapan bir arkadaş öğretti . sorunum anemi ve düşük kilo . kansızlığı gidermek için dr ender saraçın tavsiyesini uygulamaya başladım ( 1 bardak ılık suya yarım kaşık keçiboynuzu pekmezi ve limon sıkıp sabahları aç karınla içiyorum )
    kahvaltıda tahin-pekmez karışımı , peynir-zeytin beş dilim cavdar ekmeği
    öğlen haşlanmış tavuk veya ızgara balık veya kırmızı et yiyorum yanına makarna veya pilav akşamlarıda öğlen yediklerimi yiyorum genelde
    bunun yanında gain fast kullanmaya başladım antreman öncesi ve sonrası.
    gain fast yarım yağlı sütle alıyorum meyve yeme alışkanlığım hiç yok sizce bunun yerine vitamin hapları almalımıyım beslenme konusunda yanlış yaptığım birşey veya önerebileceğiniz seyler varmı amacım ayda 2-3 kilo almak

2. furcifer

furcifer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Uzman değilim ancak, tahin pekmez kadar faydalı ve kalori bakımından size yardımcı bir besin varken gain fast almanız taraftarı değilim, daha fazla pekmez içmeniz doğallık ve sağlık bakımından gain fastten daha iyi olacağını düşünüyorum.

3. defective

defective Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    medya
    Yer:
    istanbul
    braikhan anemi teşhisini kendi kendinize koymadığınızı varsayarak şunu sormak isterim: doktorunuzun önerdiği tedavi metotlarını uyguluyor musunuz? örneğin doktorunuz demir takviyesi istemiş olabilir ancak demir yediğiniz besinlerle kolaylıkla etkileşime girebilen bir bileşendir. bu durumda size en uygun diyeti yine doktorunuz önerecektir.

Sayfayı Paylaş