Evde çalışarak nekadar ilerlenebilir?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CoopUq tarafından 21 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CoopUq

CoopUq Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar...
    Ben 2 aydır flexorun yazdığı evde dumbell programı ile spor yapıyorum kendisine çok teşekkür ederim.
    Sorum şu Ben Bunu 2 aydır yapmama rağmen 1cm bile hacim alamadım ama antreman sonrasında kaslarda 1-2 günlük bir ağrı oluyor buda geliştiğine işaret diyebiliyorum ama hiç hacim kazanamadım? birde ben bu programı uygularsam nekadar ilerleyebilirim buna ek olarak crunh karna çekiş vb karın ve bilek hareketleride yapıyorum...

Boy:173
    Kg:64

2. jeune_turc

jeune_turc Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Selam,

Öncelikle dünyaları da kaldırsan esas önemli olanın beslenme olduğunu unutma. Aynı programı uygulayan iki kişi, sırf beslenme şekilleri farklı olduğundan tam olarak birbirinin tersi sonuçlar elde edebilirler (hacim-yağ yakımı anlamında). Dolayısıyla beslenme programını da yazarsan daha sağlıklı cevap verilebilir.

Evde ne kadar ilerleneceğine gelince, bu evde sahip olduğun ekipman ve hareketleri ne kadar doğru yaptığınla doğru orantılı olarak cevabı değişen bir soru.

Ama kısaca, beslenme programını sağlam tutman, hareketleri nizami yapman, her antremanda kilo veya tekrar arttırma yoluyla kapasiteni zorlaman gerekiyor.

Saygılarımla

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    beslenme cok onemlı o aksları calıstırıyorsunuz ama onları beslememız gerek beslenmezlerse buyumez hatta kuculur

proteın agırlıklı beslenın ınternette besınlerın kalorı degerlerıne bakın hangısınde cok proteın az yag varsa secın onalrı yıyın mesala tovuk gogusu balık mercımek fasulye et bunlarda proteın yonunden ıyıdırler

4. CoopUq

CoopUq Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplarınız için teşekkür ederim...
    beslenmeme mümkün oldugunca dikkat ediyorum.
    kahvaltıda 4 tam yumurta 100 gram lor peyniri çay ve bal yiyorum
    ögle yemeginde pilav ve lor yiyorum
    okulda ise başkabişey olmadıgından döner yemek zorundayız
    aksam eve gelince makarna tavuk veya pilav tavuk yiyorum
    birde soyprotein kullanıyorum 1 porsiyonda 25 gr protein var günde 2 tane alıyorum gece yatmadan önce ve antremandan sonra.
    aşağı yukarı 100gr protein yapar 64 kg biri için iyi bence

nizamı konusuna gelince mümkün oldugunca düzgün yapıyorum ama bazı hareketlerde son setlerde nizamiyet biraz bozulabiliyor...

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sureklı pılavmı yıyorsunuz bence pılavı makarnayla degıstırın cok daha faydalıdır

pılav seker hastalıgını tetıklıyormu haftada 1 kere yense bıle boyle bır yazı okumustum (tartışılır)

makarna veya pılav yıyıceksenız bıle esmer olanını tercıh edın

6. CoopUq

CoopUq Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    pilav veya makarna 2sinden birini yiyorum başka birşey aklıma gelmiyor ki onların yerine yenilebilecek birşeyvarmı birde ben pilavı çok sevdiğim için :)

Bu beslenme şekilim yeterli değilmi ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:46 ----------

Bir kaç tane resmimi eklemek istedim...

vucudum çok yağlı değil gelişime uygunmu acaba?

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    makarna yıyın onda sorun yok pılavı her gun yıyorsanız her ogun onun yerıne kemeplı makarna yada esper pırınc yıyın hanı beyazından kacının en azından daha faydalı olur

makarna sporcu yemegıdır bır cok yerde önerılıyor

CoopUq bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş