evde çalışılmaz diyenler.....

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve altec tarafından 14 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Mark Wahlberg evde çalışıyor. vücudu da süper ayrıca.
    film çekilirken tırıda gidiyormuş bulunduğu yere. ve bu tırı uyumak için değil. lüks bir otelde kalıyor tabiki kendisi .tırı sadece fitness yapmak için.

2. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    fiziğini merak edenler için.

tshirt giydiğinde normal bir vücut gibi görünüyor

Son düzenleme: 14 Ağustos 2008
  3. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    benim de öyle evim olsun bende çalışırım... adamın evi spor salonu gibi

4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    evde çalışıyor diyorsunda bütün aletleri var adamın ev olduğunu yazmasaydın ben salon sanacaktım bu aletlerin hepsi bende olsaydı salona niye gideyim ki daha

5. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bir kere başlık çok yanıltıcı olmuş. Doğrusu :

"Mark Wahlber'in evinde spor salonu var" yazmaktır.

İkincisi adam bu konuya çok ilgili alakalı zaten evindeki salondan belli. Ayrıca yanında gezdirdiği tırdan belli. O tıre bile Türkiyemdeki nice salonla rekabet eder maalesef.

Ama bunca ilgisine rağmen öyle aman aman "yakıcı" bir vücudu da yok. Düzgün ve iyi bir fizik yapmış o kadar. Yoksa define değil. Ayrıca bel kalın, kanatlar ise geniş değil. Göğüsler yeterince dik ve geniş değil. Kol ve önkol diğer yerlere göre belki de en iyi yeri, omuzlarda görüntüyü kurtarıyor.

6. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    cidden moderator olsam bu basligi kilitlerdim.
    Demissin evde calisilmaz diyenler baksin adam da spor salonundan daha fazla aleti var ve eminim %100 bi professional esliginde yapıyor..
    Acikcasi dalga gecer gibi konu acmissin.:shock:

7. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Kitlemedim ama konu disina tasidim basligi. Fitness hakkinda bilgi mi var da antreman bolumune aciyorsun basligi, altec?

diez bunu beğendi.
  8. Pain&Gain

Pain&Gain Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadas espirili bi başlık yapmış amma takılmışsınız başlıga , o da farkında herhalde normal bi ev olmadıgının :D

9. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28

oh be anlayan biri çıkmış sonunda.
    böyle ev Türkiyede kaç kişide vardır arkadaşlar? bir Cem Uzan da vardı benim gördüğüm böyle spor salonu. neyse espiri yapmamak lazım sanırım herkese

10. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Espri icin baslik aciyorsan lutfen konu disina ac basligi bir dahaki sefere altec. Geyik alanimiz burasi, antreman basligi degil!

diez ve bonatschi bunu beğendi.
  11. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    mark wahlberg'in fiziği amerikada 15 seneden beri fenomen olmuştur, beğenmeyenleri anlayamıyorum..kaldı ki istese bu kütlenin üstüne kat kat kas koyar, parası da var, zamanı da..olaya hep vücutçu gözlüğüyle bakıyoruz, eksikler önemli değil, biraz da özgün vücut olmalı ben buna inanıyorum..tom cruise'un da, christian bale'in de vücutları normal erkeklere göre çok iyi, olay bu..

Adam aktör, anladığım kadarıyla doğallıktan yana çünkü boogie nights filminde diyet yapmıştı ve yukarıdaki fotoğraftaki vücudundan 5-6 kilo daha zayıftı, yine de kol ve omuzlar kendini belli ediyordu, göğüsler hafif sönmüş ancak muntazam şeklini korumaktaydı..bunu doğal olarak kalıplı gözükmesini sağlayan kemikli yapısına ve düzgün kas dokusuna, yani genetiğine bağlıyorum..
    kürlüdür demek istemiyorum kür gerektiren bir vücut değil, sabahları bir kaç yumurta yiyip idman yapıyorum diyor, yalan söylese ne kazanır ki, daha doğrusu kim inanır zaten?
    abartıya kaçmadan kaslı ve hacimli bir adam, yermek değil övmek gerek

12. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle olaya farklı bir açıdan yaklaştığın için teşekkür ediyorum sana.

Kimse bu aktörün vücudunu "yermedi", yermek başka eleştirmek başkadır cappi önce bu kavramların ayırdını yapmalıydın.

Bana görede mark wahlberg'in vücudu iyidir ve pek tabii sıradan vücutlardan üstündür.

Senin "yerme" olarak anladığın eleştirimin sebebini de açıklamak şart oldu yazdıklarından sonra.

Şimdi bu adam evine tam teçhizatlı spor salonu kuracak, yanında tam teçhizatlı fitness, vg tırı gezdirecek. Sonra da Amerikada binlerce örneği olan "iyi" vücutlardan birine sahip oalcak, da yetmeyecek bize afedersin ..kini tutup poz verecek? Sonra da bu adam amerikada fenomen diye bizde öveceğiz öyle mi?

Kusura bakma, ben övmek için bir sebep göremiyorum. Öveceksem oyunculuğunu överim.Ama vücut konusu da bu mark'a gelene kadar ne markalar var.Ama hakkını teslim ediyorum bak, hem yermiyorum da.
    Ama unutma onun vücudu gibi fit ve hafif kaslı tonla adam var amerikada.

Mark Wahlberg'e gelene kadar, vin diesel var, Dwayne Johnson var ikisi de bana göre daha iyi vücuda sahip. Vin Diesel ile özellikle Dwayne için "yarma" dersen. Yine mark'a gelene kadar ondan daha güzel olan, tamamen "doğal" olan nice vücut gösteririm sana.

Vücudu için fenomen olmadı mark wahlberg. Mark wahlberg önce kendine şöhret edindi "mark wahlberg" oldu sonra vücuduyla fenomen oldu.

Mark'ı fenomen yapan oyunculuğudur ve vücudunu ön plana çıkartıp beğendiren de oyunculuğudur anlayacağın.

Konumuz vücut olduğundan mark'ta eleştirecek daha çok şey buluruz.....
    Şimdi ben sana hiç ünü olmayan bir adamın resmini koyayım markla karşılaştıralım emin ol bulacağım ünsüz adam vücut konusunda fenomen olmayı marktan daha çok hak eder.

Ayrıca vücudunda da bir göze çarpan bir özgünlük yok adamın, söyler misin bana neden dolayı özgünmüş? Bana bir kaç ayrıcalık bulmalısın, felsefeye kaçarsan herkesin vücudu özgündür ve dünyada bir eşi daha yoktur. Biçimli bir vücudu güzel kemik-kas sistemi var o kadar.

Özgün vücut dediğinde bb'den örnek verirsek misal sergio oliva'nın önkolları.

BB'den vermezsek şöyle açıklayayım normal bir adam düşün. Yağsız, hacimli ve kaslı bir vücudu var ve bbci ebatlarında falan da değil. Eğer bu adamın göğsü yüksek ve çok genişse ve omuzları biçimliyse, ya da göğsü yine geniş, gelişmiş, dolgun ve yüksekse ancak omuzları düşükse. Ya da çok geniş bir sırt ve daracık bir beli varsa....

Özgünlük temelini genetikten alır. Sonradan kendini belli eder.
    Özgünlük vücut uzuvlarının birbirleriyle olan orantısında, kemik gelişimindeki farklılıkta, vücut şeklinde ve bazı kasların diğerlerine oranla mükemmel gelişimindedir.

Mark Wahlberg'in ise biçimli, atletik ve gelişmiş ama sıradan bir vücudu var. Onun çıplak resimlerini alıp surat kısmını göstermesen, onu önceden görmüş olsan bile "bu mark wahlberg'dir" demen çok zor olur. Özgün vücutlu dediğin adamların suratını gösterme onu daha önce gören biri hemen hatırlar. Özgünlük tanımında da sakatlık var senin.

13. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul

Bu kelime iri
    olacaktı, düzelteyim dedim.tamam dwayne uzun boylu tabi iri olacak ama vin diesel heralde markın boylarındadır, ama ondan daha iri. yoksa mark wahlbergin vücudu kalite ve şekil olarak vin diesel'den de, d. johnson'dan da daha iyi.Hele de dwayne ve dieseldeki iyi görünmeyen mideyi alırsak..Ben orada mark wahlber'in sırf vücuduyla övmek için ne "iriliğinin" ne de güzelliğinin gösterilmeyeceğini anlatmak istedim iki tane iri vücutlu oyuncu (bence wahlberg'ten daha kötü oyuncu) ismi vererek.

Son düzenleme: 15 Ağustos 2008
  14. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    benim gittiğim salon istanbulun kalburüstü salonlarından biri ama m. wahlberg'in evineki çalışma alanı benim gittğim salondan çok daha geniş ferah ve daha fazla istasyona sahip..
    benime evde çalışmadan anladıgım 2 dumbell 1 bar 1-2 başka aletle çalışmadır.evde çalışılmaz diyenlerin çalışılmaz demesindeki en buyuk neden bu.
    wahlbergin beli kalın..yanındaki hatunsa güzel :)

keepsoul bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş