Evde Çalışmaya Karar Verdim Sizce Neler Lazım?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Bosbossy tarafından 4 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bosbossy

Bosbossy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İst.
    Şimdi Arkadaşlar Evde Çalışmaya Karar Verdim Çünkü Salon Evime Çok Uzak ve Yeterince Sevmiyorum Nedense Salonu, Neyse Konuya Gelelim
    Evimde Ses Sistemi Var Yani Motivasyon Tarafından Sorunum Yok
    Koşu Bandına Gerek Yok Az Yukarımızda Orman Var,
    2 Dambıl Çıkarılıp-Takılabilen Kilo'lu Olucak ve Bunların Kiloları
    1 Bench Sehbası
    1 Barbell ve Kiloları
    1 Mekik Sehbası yada Aleti neyse tam Bilmiyorum ismini xD

Acaba Bunlardan Başka Neler Lazım ve Nerlerden Temin Edebilirim Bunları? İstanbulda Oturuyorum Fazla Lüks Olmaması Şartıyla bunları nerden bulabilirim bi yardımcı olabilirmisiniz.

Şimdiden Tşk.

2. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Valla sadece dambillar ve sehpa alarakda her kas bölgesini calisabilirsin. Maddi durumun iyise uzun barda al. dambillarida al kilolari al ve sehpayi al. Baska bi seye ihtiyac yok. Daha da paran varsa komple set al. sirt calistiran vesaire hepsi icinde olabilen.

3. osborne

osborne Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Elindekilerle çok şey yapabilirsin.Üstelik ev rahatlığıda var.Her seferinde değişik hareket kombinasyonları olabilir.

4. Bosbossy

Bosbossy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İst.
    Tşk. Yorumlarınız İçin, Netten Araştırdığıma Göre 300 Ytl yapıyor hepsi, Bu normal fiyatmı yoksa Daha Ucuza Bulabilirmiyim

Birde Salonu Olan Hocalarımız Malzemeleri Nerden Ucuza Alabileceğimizi Bilir. Bi Yardımcı Olabilirlermi Acaba?

5. weider_2200

weider_2200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İST
    hırs . sabır .irade .lazım..........

6. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    benc masasını taksıtlı olarak voıt den aldım kıloları kadıkoy carsısından albılırsın nerde oturuyon kad uzaksa ama ucuz burda agırlıklar 2,50 kılo basına

7. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    masa fıyatı 210 ytl unuttum pardon

8. Tolgaa

Tolgaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İstanbuldaysan Kadıköy Çarşı'sının alt katından ucuza alabilirsin dumbell'ları...

Ağırlıklar hafif gelmeye başlayınca yine burdan alırım dersen, güzel bir indirim yaptırırsın, tecrübeyle sabittir ;)

Selamlar...

9. gencsovalye

gencsovalye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mobilyacı
    Yer:
    ist.
    slm.Bende tıpkı sen gibi evde çalışıyorum,bench press sehpamı kendim yaprım,çokta ucuza imal ettim.Önce gitti bi demir satan dükkandan 40*60 diye adlandırılan profilden aldım(Fiyatı 20 YTL).bu profil 6 metre uzunluğunda,sonra o profili internetten bulduğum ölçüler sayesinde gittim bi demir ustasına kestirdim kaynak yaptırdım,sonra demirin üzerine deri ile kaplanmış bir sunta monte ettim.tabi mobilyacı olduğum için o sunta bana bedava gelmiş oldu,demirci ustası ise tanıdıktı para vermedi, oda işin ayrı bir güzelliği,sözün kısası piyasada 250 civarında olan bu bench press sehpası bana 20 ytl ye patladı,hemde öyle bi yaptımki istediğim zmana üst göğüs press,istediğim zaman normal press yapabişliyorum.Tavsiye ederim böyle birşey yapmanızı...

10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    bu gibi olaylarda ayarlı dumbel almak yerine yakınınızdaki tornacıya gidin yarı yarıya fark edecektir ağırlıklarda en uygun sirkeci yada 2. el spor mazemeleri satan yerlerdir

11. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Çok güzel bir konu teşekkür ederim..İleride salonum gibi güzel bir çalışma alanı bulamazsam ister istemez evde çalışmaya başlayacağım. Bu şekilde gayet net bilgiler toplanabilir..Yay ve sık sık diye tabir ettiğimiz süper aletleri de unutmayasın..Bi de şu demir sarmal yay var bükmek için kullanılan..(sopa gibi) Hnn bi de bence mutlaka barfiks çekecek bir alan yaratmalısın :)

12. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    evde çalışma denince hep hayalimdir, müstakil bir ev yaptırıp evin alt veya en üst katında 50m2 lik bir salon oluşturup bench. eğik bench sehpaları, barfiks, sırt, kanat ve bacak çalışılabilecek bir komplike makina koyup canımın istediği saatte çalışabilmek. evde çalışmanın zor yanları da var. motive olamayabilir insan,

onun haricinde günün istediğin saatinde çalışılabilinir ister kalk sabah saat 6 dıda çalış istersen gece 10 da.............

13. JackDaniels

JackDaniels Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de salonda çalışmayı sevmiyorum nedense. kendimi çok rahat hissedemiyorum. bir de ortamdaki seviyenin hatta müziklerin bile etkisi var. rock dinleyen biri olarak iki parçada bir demet akalın'a katlanamıyorum. ayrıca salon evime çok yakın değil bu yüzden bende eve ağırlık ve bench sehpası alıp çalışmaya karar verdim.

burada topicte faydalı olabilecek bilgiler var ama yetersiz. mesela bu 2. el spor malzemeleri satan yerler istanbul'da nerelerdedir?

14. gfb_zorba

gfb_zorba Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Danışmanlık
    Yer:
    ÇoRLu
    Tahtakalede hem ikinci el hemde sıfır ama ucuz satan yerler var. Ucuza büyük postanenin karşısındaki sokaktan alabilirsiniz. Ağırlığın kilosuna ortalama 2,5 ile 3,5 arası bir fiyat söylüyorlar. Toptan aldığın zaman baya bir indirim alıyorsun.

15. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Bende evin alt katına ufak bir salon yapmayı düşünüyorum.Bence insan evde çok daha motive olabilir salonda birsürü göz senin üzerindeyken ister istemez insanın dikkati dağılıyor hem insan salonda içinden geldiği gibi davranamıyor.Tak istediğin müziği bağıra bağıra çalış en iyisi.

Sayfayı Paylaş