Ev Yemekleri

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve gagkoo89 tarafından 26 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. gagkoo89

gagkoo89 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yurda gitcem bu yüzden artık önümüze gelen yemekleri yicez ama herşeyi değil arkadaşlar yurda gittiğimde makarna,kuru fasulye,pilav,nohut ve çorba gibi yiyecekler yiyip tatlı türü şeyler yemesem bu beni nasıl etkiler yani ev yemkleriyle bir yere varabilirmiyim sizce yorumlarınızı bekliyorum

2. mady44

mady44 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    ev yemekleriyle biyere varırsın da, sonuçta protein içeren kaynaklardan yapılan birsürü çeşit var mutfağımızda hele ki kırmızı et, ancak yurtta maliyet sebebiyle bu tür şeyler kısılıp daha çok sebzeye abanılır, günde 2 kutu küçük ton ve 100-150 gr lor peyniriyle kurtarabilirsin ama durumu.

3. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    yurtta zor oluyor işler ancak yurda gelen çogu kişi kilo aldıgını söyler nedendir bilmem düzenli kahvaltı ve yemekten olsa gerek haşlanmış yumurta düzenli yiyebilirsin bulundugun şehir de ev kiraları düşükse eve cık derim yurtta olunca lokantada yemek vs. günlük 20 ytl harcanıyor evde olsan 1 kilo kırmızı et alır 2 gün yersin ben eve cıkıcam bartın da ev kiraları 150 ytl aynı duruma gelcek gibi bakıcaz.

4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    500 gr lor 85 gr
    1 lıtre sut 30 gr
    200 gr tavuk 60 gr
    5 yumurta beyazı 15 gr

Cok basıtce yapabılecegın bır sey tavuk ve yumurta bir kettle'da haşla gıtsın..Lorun ve sutun derdı yok zaten..Mis gibi 190 gr protein..

5. tirebel

tirebel Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Umur35 bu kettle nasıl olacak ya bi tarif etsene yumurta nasıl haşlanır kettle.Kettle zaten 1dk kaynıyor bu anlatırmsın merak ettim

6. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Kapanınca tekrar acılmaz mı o dugmesıne basınca??..Oyle dusundum ben..Olmadı teklı elektrık ocakları var 20 lıra cıvarı..1 tane ondan alıcaksın baska care yok..

7. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    ketttle tehlileki hemde yurtta o tarz şeylein kullanımına izin vermiyorlar kyk ise

8. 1900

1900 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba beyler bende kyk dayım hergün tavuk alıcam ancak kyk da ocak fırın yok kettle da nasıl haşlarım ?

Sayfayı Paylaş