EV Programım Ama Değişiklik gerek

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve By_MaLi tarafından 5 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. By_MaLi

By_MaLi Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yaşım 14 arkadaşlar evde çalışıyorum.İlk programım fazla iyi değildi çünkü göğüs omuz bir günde çalışıyordu.Yani 1 gün karın bölgesi 1 gün diğer bütün bölgeler bu şekildi pazarda dinleniyordum.Verim aldım fakat için rahat değil :S :D Flexor hocamın evdeki programına başladım pazartesi göğüs on kol salı omuz arka kol carşamba karın idmanı perşembe cuma cumartesi ne yapacağımı bilmiyorum yapmadanda duramıyorum içim rahat etmiyor sanki çok antremansız kaldım eriyorum gibi hissediyorum yardım edin:S

Ama ilk 3 gün bölgeleri çalıştırdıktan sonra kalan 3 gün tekrar o idmanları yapsam pazar yine tam dinlenme ? olurmu ?

2. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Öncelikle mide programını her ağırlık antremanından sonra yap.Çarşamba gününü ise eksik olan bir bölgeni geliştirmeye ayır.Cuma ,cumartesiyide kardiyo çalışmalarına ayır (koşu vb..)

Kolay Gelsin ..

3. By_MaLi

By_MaLi Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Haklısınız fakat 1 saat ağırlık üstüne 40 dk karın çalışması yapamam yani her zaman olmaz bu üstelik hem karın hem üst vucut daha fazla yemek ister oda her zaman imkanım olmuyor yani benim düşüncem 1.gün 2.gün üst vucut çarşamba karın sonra perşembe cuma yine üst cumartesi karın karına fazla önem vermiyorum ama yaparım bacak hareketleri karın programın içinde var sırt için barfiks en kısa zamanda böyle olmazmı ?

Sayfayı Paylaş