ev ortamında göğüs çalışmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve burak81 tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. burak81

burak81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi geceler..
    1.60 boyum var 81 kiloyum 9 aydır fitness yapıyorum aralıksız 16 kilo verdim artık evde devam edicem barfiks direğim ve koşu bandım var fakat ev ortamında göğüs çalışmak istiyorum yağ yakmak amaçlı.Gerekirse çok pahalı olmamak şartıyla bir kaç yardımcı ekipman edinebilirim bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

2. carry687

carry687 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sana bedava imkan..Şınav çek ama durumu değiştire değiştire dambııların varsa tut onları onlarla çek yumrukla çek yukarı dogru kalkarken elini bırak koy tek el çek bacaklarını hafifi sehpa üzerine koy öyle cek yap yani bunları

3. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    yag yakmak ıstıosan kesınlıle cardıoyu brakma derım cardıo sart sınav ve barfıxle yag yakımı olmaz ayrıca beslenmene cok dıkkat et evde kendıne bench press standı alırsan cok ıyı olur ust gogus ve duz gogus calıısabılırsın ayrıca gogus acmada yapabılırsın basarılar

Son düzenleme: 30 Temmuz 2012
  4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
  5. burak81

burak81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman 5 kiloluk dumbbell la sehpa üzerinde bench press yapıyorum 3x8 uygun mudur?

6. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    onu kendi kapasiten belirleyecek 8 in sonuda zorlanma oluyorsa yeterlidir hafif geliyorsa kilo arttır. ve dediğim gibi ilgili başlığa yazarsan iyi olur kilitlenebilir açtığın konu.

Sayfayı Paylaş