ev malzemeleriyle yapılabilecek hareketler??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve HANS tarafından 31 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HANS

HANS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar;eve dummbell ve ağırlık serisi tamamladım,yalnız sehpa ve türevlerine sahip değilim.sizden ricam varsa ki mutlaka vardır,pratik zekalı body ci arkadaşlarımızın kendileri geliştirdikdileri hareket yapılabilecek uygun pozisyon yaratma tekniklerini benimle paylaşmaları konusunda bilgi ricam olucak..bi kaç arama yaptım saldalye,bar çivileme falan.yalnız dahası lazım. mesele kendim saldalyenin sırtlık kısmını bükerek incline pozisyonuna uygun hale gitirdim..işte bu gibi tarz yaratıcılarından fikir bekliyorum teşkler.

2. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    valla bnde evde çalışıorum. ama incline flana çalışmıorum.ama bnm yaptım bi kaç şey war.
    -ağırlıkları bi çantaya doldurup sırtıma takıyorum.şınav çekmeye çalışıorum.
    -eğer göğüs yayın varsa onunla bir çok şey çalışabilrsn. biceps triceps,omuz,sırt ve göğüs çalışmak için taktkler buldum. ve gerçekten işe yarıor.
    -Bir çok şınav şekli var göğüsü ve sırtı çalıştran.
    https://www.youtube.com/watch?v=ttk8RdiIHzA
    bu adamın taktikleri güzel.bn bir çok hareketini yapıorum.yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. başarılar....

3. HANS

HANS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amcam doğal kombine istasyon yaratmış..:D:D

Sayfayı Paylaş