Ev icin antrenman prog yardımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve warkion tarafından 29 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. warkion

warkion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba bodyforumtr ailesi. Uzun süredir bu forumu takip ediyorum bu yüzden yardım etmeniz için üye oldum. Boyum 172 kilom 62 yaşım 20 evde 2 adet 5 kg dumbell 2 adet el yayı 1 adet ip 1 adet göğüs yayı 1 adet bükbük ve 1 çift de şınav barı var. Bana bu aletlerle çalişabileceğim bir program tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
  3. warkion

warkion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevabin icin tesekkur ederim o programi görmüştüm zaten fakat benim demek istediğim diger aletlerle birlikte nasil bisey yapalirim. Mesela göğüs yayını ısınırken mi kullanmaliyim gibi

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Saydığınız eşyaların bir kısmını paket halinde adidastan almıştım göğüs yayı-bükbük-ip-el için sıkılan şeylerden 2 tane.Bunlar güç artışı sağlamaya yönelik hareketlerdir.Vücut geliştirmede böyle şeyler pek kullanılmaz.Yukardaki üyenin verdiği programı uygularken şınav ve vücut ağırlığıyla ilgili hareketler kombinlemeniz gerekli örneğin Göğüs günü 10 şınav ısınma göğüs hareketleri bittiği an hepsi max tekrar şınav.Şınavın çok fazla stili vardır araştırmanızı öneririm barla yapılan internette bir fotoğraf vardı. [​IMG]
    Güç antremanı işine gelince onlarla çalışma hakkında fikrim pek yok ama göğüs yayının kullanabileceği açıları bi bakın 3-4 hareket yapılıyor onları kombinleyip-bükbük ve sıkılan 2 şeyle belli sayı yapın 20 dklık rutin yapın haftada 2 gün güç artışı olucaktır.Önkol için sıkılan şey kesinlikle yararlı aradan çıkan bir kası onu yaparken kıpırdadığını görüyorum :D ondan yapıyorum bende.

5. warkion

warkion Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim kardeşim verdiğin bilgiler için özellikle şınav barıyla ilgili çalışma hoşuma gitti :)

Sayfayı Paylaş