ev için en iyi fitness aleti ne sizce?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve altec tarafından 4 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    fiyat sorun olmasa ne alırdınız ev için?

2. jeliza

jeliza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,
    ben koşu bandı ve dumbell aldım. eğer yer sorunu çekmiyorsan koşu bandı en ideali bence.
    şu sıralar fiyatları da düşük sanırım, ben 640 ytlye aldım geçen hafta.

3. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Mrb. Evde fitness için

Dumbell: Ayarlanabilir olursa ilersi için tekrar yeni ağırlıklar almana gerek kalmaz. Fitnessta yüksek kilo ağırlıklara da gerek yok zaten. (Evimde adler 20kg.a kadar çıkan var benim en hesaplı oydu memnunum)

Barfiks: Kapı barfiksleri var ev için. (Süngerli olursa daha iyi olur ben aldığımda yoktu kendim taktım bişiler)

Şnav barı: Bu olmadan da şnav çekilir tabi...

Body Eldiveni: Elinde nasırlaşmayı önler buda isteğe bağlı ama 3ytl civarı deri eldiven var gerçekten çok ucuz.

Ek besinler protein tozu, multivitamin bunlarda isteğe bağlıdır. Yeni başlayacaksan yada gerekli proteini karbonhidratı doğal besinlerden alabileceksen gerek yoktur.

Beslenme konusunda sitedeki bilgileri okudukça faydasını görürsün. Kilonu falan bilmiyorum ama fitness için başlangıçta ortalama günlük 2000-2400 arası kalori, 75-120gr. civarı protein, almaya çalış. 5 öğün yemeye çalış. Yatmana 3 saat kala yeme işleri bitsin. En az 2lt. veya 8 bardak su iç. Protein karb. ve salata meyve ağırlıklı beslen iyi dinlen.

Belli bir programın yoksa (internet kotan sınırsızsa iyi olur) bu siteye eklediğim kardiyosu esnemeleri bazı dövüş hareketleriyle birlikte başka alete gerek olmayan 12 antrenmanlı 3 aylık başlangıç videolarını indirip çalışabilirsin.

Bu adrestekinin 2. sayfasında.
    Hangi gün hangilerini n çalışılacağını da ekleyecem oraya. 2. ve 3. ay geçeceksin bazılarına.
    Aklıma gelen şimdilik bunlar. İyi çalışmalar

4. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
  5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    1 hafta önce bende eşime hepsiburada.comdan dynamic marka aldım..gayet güzel..kdv dahil 690 civarıydı aldığım model..kampanya kapsamında..ev için fitness aleti alınacaksa koşu bandı yada bisiklettir derim..ama koşu bandından daha fazla verim alırsınız..tam cardiovasculer aktivite içine girebiliyorsunuz..

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    bir adet ayarlı sehpa ve bir çift ayarlı dambılla çalıştırılmayacak bölge yoktur koşu bantına para vermek yerine uygun bir alanda koşu ile daha az bütçeli bir gelişim yoluna gidilebilir ..

7. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    Ben de evde çalışmak istiyorum. Ayarlı dumbellardan alırım fakat hangi sehpayı alacağıma karar veremiyorum. http://www.gununfirsati.com/default.asp?git=2&altkategori=754 surdaki sehpalardan hangisini önerirsiniz. Amacıma gelince fitness düzeyinde çalışmak istiyorum. Daha çok vücudumun şekle girmesini istiyorum. Ona göre uygun bir sehpa sölerseniz sevinirim.

8. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    evde eğer bütçeniz varsa 5000 ytlye küçük bir spor salonu kurulabilirsiniz benim salonum 2 milyara falan mal oldu birde kürek alacağım

9. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Ayarlı sehpa...
    Dumbell...
    Bi tane uzun bar bi tane kısa (uzun : 180cm kısa :165cm gibi )

Sayfayı Paylaş