ev için çalışma istasyonu tavsiye ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mnyx tarafından 13 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mnyx

mnyx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar 20 yaşındayım 1.75 boy 60kg dayım güzel bir salonda 1 ay çalıştım hemen değişmeleri fark ettim fakat saatlerim uymadığı için gidemiyorum şuanda salona , ev için bi çalışma istasyonu almayı düşünüyorum işe yararmı sizce yoksa paramı boşamı harcamışmı olurum tabiki salonunu yerini tutmayacağını biliyorum ama zaten vücudum fit ama biraz şekle sokup kas kütlesinde bir miktar artma daha fit bir vücut istiyorum sadece 500tl bütcem var biraz araştırdım 65kg ağırlık plakaları olan şu modeli buldum sizce yeterlimi veya farklı bi ürün tavsiye edermisiniz

dynamic 1000

http://www.voitbayi.com/Dynamic-1000-Agirlik-Merkezi/Ozellik?PID=209

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bence eve , dumbell barları , halter barları ve 100kglik bir ağırlık seti çekmen bu aletden daha yararlı olucak , yanına bir barfiks aletide alırsın.İlla makinelerle çalışıcaksın diye birşey yok , halter dumbell , diğer birçok egzersiz ilede kas kütlesini arttırabilirsin...

3. mnyx

mnyx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevabınız için teşekkürler ozaman birde benc sehpası gerek sanırım dumbell ve haler barLARI derken hangi çeşitleri almalıyım yani çok çeşit bar var birtane düz bar alıcam onun haricinde hangileri gerekli acaba

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:21 ----------

birde Bench Pres, İncline Bench Press, Leg Extension, Leg Curl, Butterfly, Arm Curl bu hareketleride rahtça çalışabileceğim bir sehpa öneriniz varmı
    ben şunu buldum

http://www.**********.com/?urun-1960-DYNAMIC-HM006-AGIRLIK-SEHPASI---Kargo-Bedava--.html

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Link açılmıyor , incline benc press içinde uygun olması iyi olabilir , bakın tavsiyem ben izmirde bir sportcudan halter-dumbell bench herşeyi 230 tlye yaptırdım ve bench sehpam felan iyi 100kg ağırlık seti yaptırdım , yani demirci tarzı biryerdi halletti.Veya olimpik bar veya salonlarda kullanılan diğer barları alma şansınız var.Ama olduğunuz ilde bu tip şeyler yapan uygun biri var mı felan onlar önemli.Bi adidasdan 25 kg dumbell seti almaya kalksanız 100 lira ile 85 lira arası ben zaten 100kg ağırlık + barları dumbel ve halter 110 liraya aldım yani ağırlık ağırlıktır.Pek birşey değişmiyor demek istediğim biraz araştırın birşeyi almadan , çok fonksiyonlu sehpa olarak tam bir fikrim yok , ama incline ve bench yapabilceğiniz bir sehpa olsa üstünde diğer bazı hareketleride yapabilirsiniz , ama leg extension , leg curl , butterfly , arm curl fonksiyonlu bir sehpada uygun fiyataysa olabilir.Ama olmasada o fonksiyonlar siz o bölgeleride çalıştıran dumbell hareketleri ve halter hareketleride var problem etmeyin fazla bence...

Sayfayı Paylaş