Ev Hanimi - Yag Yakimi Hakkinda

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve den75 tarafından 7 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. den75

den75 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar ben 34 yaşındayım. 177 cm boy ve 70 kg kilodayım.açıkçası spor salonuna gitme ihtimalim yok malum çocuklar yüzünden kabul etmiyorlar.bende günde 45 dk ya da 1 saat kadar yürümeye başladım.benim sizden istegim bir ev hanımı olarak günde 1 saat kadar yürüyüş yaparakken daha çabuk kilo vermemi sağlayacak bir yağ yakıcı tavsiye etmeniz.şimdiden teşekkürler.

2. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar .şimdi daha önceden supplement yani böle ek sporcu besını (yag yakıcı vs...) almamıssanız .şuanlık almanız ıyı olmaz ve cok erken bence.şimdi bir an önce yag yakmak ıstedıgınızı bılıyorum :)
    boy kilo gayet iyi bence.

yürüyüşlerinizi düzenlı olarak yapın

beslenmenıze dikkat edın çok yaglı ve karbonhıdrat yonunden cok beslenmeyın genelde protein ağırlıklı.yaglı ve karbonhidratlı urunlerı kesın demıyorum ama buyuk ölçüde azaltın

imkanınız varsa sabah aç karnına yürüyüş yapın..

ŞUNUDA ASLA UNUTMAYINIZ.: çogu insanlar bu yag yakıcı dediğimiz ek besinleri (tabi ben ek besın olanlarından bahsedıyorum) mucize gibi görüyorlar tv lerde reklamlar oluyor insaların parası alınıyor.bu besinin size katkısı ne olur ben solıyeyım
    1 ayda 10kılo vermıssenız yag yakıcı bunun %1 ini sağlar %99 u düzenlı spor+dengeli beslenmeye bakar mucize yaratmaz sadece yardımcı olur ,adı üstünde sporcu besini sporla uzun zamandır ilginiz varsa düşünün derim ben

saygılarımı sunuyorum kolay gelsin........

3. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    hanfendi,joker arkadaşımın söylediği gibi yağ yakıcı isminde satılan ürünler fazla etki etmez.

sizi tatmin edebilecek yağ yakıcılar biliyorum,bunların da çoğu türkiye'de satılmaz.örneğin hydroxycut hardcore,lipo 6x,hot-rox..bu ürünleri türkiye'de zor bulursunuz.türkiye'de bulabileceğiniz tek ürün animal cuts.

fakat bu saydığım yağ yakıcılar profesyonel sporcuların kullandığı çok sert ürünler.34 yaşındaki bir hanfendiye kesinlikle tavsiye etmiyorum.bu forumdaki çoğu arkadaşımız 20'li yaşlardaki erkek sporcular olmasına rağmen zaman zaman bu arkadaşlardan bile şikayetler geliyor.bilhassa çarpıntı,göz kararması,baş dönmesi gibi.

size tavsiye edebileceğim bir tek ürün var.o da l-carnitine.özellikle bayanlar güzel sonuçlar elde ediyorlar bu ürünle ve yukarıda bahsettiğim ürünlerdeki riskler l-carnitine de yok.size solgar ın maxi l-carnitine ürününü tavsiye ediyorum.

yürüyüşlerinizden 30-40 dk. öncesi l-carnitine almanızı tavsiye ederim.bu ürün etkilidir.

saygılar.

Son düzenleme: 7 Mart 2008
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  5. den75

den75 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hepinizin verdiği cevaplara ve ilginize teşekkür ederim.söylediklerinizi uygulayacağım.ayrıca ismini verdiğiniz ürünüde en kısa süre içerisinde edinmeye çalışacağım.

6. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    ürün için acele etmeyınız önce vucut sporra alışssın kondısyonu olussun sonra gerek kalırsa alırsınız :) kolay gelsin..

Sayfayı Paylaş