Ev Fitness İçin Yardımınıza İhtiyacım Var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve rendroy tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rendroy

rendroy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar,

Yarın bir programa başlıyorum. Yaklaşık bir hafta önce, Insanity, Insanity Aslyum 1, Insanity Aslyum 2, Focus T25,P90x ve P90x2 programlarını satın aldım. Kafamda planlamada size saydığım şekilde. Yarın Insanity ile işe başlayacağım. Ve size birkaç sorum var.

Daha önce basketbol ile ilgileniyordum fakat 3 yıldır spor yapmıyorum. Göbek ve kalça yaptım. Öyle bir göbek varki 9 aylık hamile gibiyim. Bacaklarım inanılmaz kalın ama böyle bıngıl bıngıl yağ değil. 19 Yaşınndayım. 1,87 boyum var ve 98-100 kilo arasnda gidip geliyorum.

Nasıl bir hedefim var yani ne olmak istiyorum'a gelince:

Tam olarak beachbody denen bir vücut istiyorum. Adonis, six pack, güzel fit bir vücut. Ve bu vücudu Mayıs sonu Haziran başına kadar elde etmek istiyorum.

Gelelim sorularıma.

Fitness için neler yapacağımı zaten videolarda göreceğim. Fakat nasıl bir beslenme düzenim olmalı. Ve genelde herkes programı yarım bırakıyor. Yarım bırakmamak için nasıl bir psikoloji içinde olmalıyım. Bıktığım anlarda tekrar aynı istikrarı sağlamak için neler yapabilirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    ilk halini aynada resimlerini çek konularda var before -after tarzı başlıklar sıkılıp bunalınca gir bak gaza gelirsin . 2.mesele olarak diyet programlarıda forumda mevcut . 3.mesele ise hareketleri nizamı yapar sporu dinlenmeni aksatmazsan istedigin vücudu elde edememek için bir sebep yok ;)

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş