Ev de Kendi İmkanlarımca Lütfen Bakın.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TheChosen tarafından 8 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. TheChosen

TheChosen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merheba Abilerim Kardeşlerim..Şuanki Yazdıklarımı En İçtenlikle Yazıyorum.

Yaşım 18 Kilom 55 Boy 1.75

Evde Her Akşam Düzenli Ramazan Dolayısıyla Saat 2:00 da Başlıyorum Çalışmaya 1 er Kilo 2 Dumbellim Var aralıksıs 100 Defa Kaldırıp İndiriyorum Sonra 120 Defa Elime Havlu Alıp Açıp Kapatıyorum 25 Şınav Doğru Bi Şekilde 30 Mekik. 10 Ay Kadar ßu Programı Arttırarak Uygulucağm 10 ay Boyunca Güzel Bi Vücut Olabilirmi ? Kilom Düşermi Veya Kilom Artırabilirmiyim Vede Çalıştığım İçin Spor'a Gidemiyorum. bench_O

ÜŞenmeyip Okuduğunuz İçin Çok Teşekkürlerimi Sunuyorum..

2. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    boyuna göre kilon az biraz kilo almaya çalış.
    ayrıca 100 defa tekrar çok anlamsız. Biraz daha ağır bir dambıll al. Mesala 3 kg iki dambıll al 3 set yap her sette 12 tekrar yap.

10 ayda güzel bir vücudum olur mu ? demişsin. Burada güzel vücuttan kastın nedir? Göbeksiz,fit bir görünüm ise evet 10 ayda mükemmel olmasada,beslenmenede dikkat edersen belli bir gelişim elbette elde edersin.Ama eğer amacın tam anlamıyla güzel göğüs,omuz ve kollar ise bu çalışma elbette yetersiz

3. TheChosen

TheChosen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amacım Güzel Göğüs Kol Ve Omuz Evet Göbek Zaten Olmaz Bu Zayıflıkla Yani 10 Ay Aynısından Daha Fazlasını Yapsam Çok Ta İşe Yaramazmı Diyorsun ?

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bikere büyük hata yapıyorsunuz programınız çok yanlış siz vücudunuzu güzel olsun istiyorsanız size tavsiyelerim olucak eğer ki işinizden dolayı spora gidemiyorsanız birazcık bu siteyi araştırın ve birkaç tavsiyemi dinlerseniz vücudunuz çok iyi gözükür ama body sabır işidir sabırıda unutmayın.Cardio yapmadan vücudunuzundaki yağ oranını azaltamazsınız böylece yağlar kasların önünde durdukça kaslarınız kolay kolay gözükmez bunun için hergün dışarıda yürüyüş ve koşu yapabileceğiniz yer var ise bunu değerlendirin 25 dk yürüyüş 25 dk koşu yapınız bu biraz zor gelicektir bunu dağıtarak yaparsanız pek zorlanmadan yaparsınız 10 dk yürüyüş 10 dk koşu 5 dk yürüyüş 5dk koşu .böyle böyle 50 dk tamamlayın başka bir ekip manınız var ise elinizde kondüsyon bisikleti , ip gibi bunuda değerlendirmeniz tavsiye olunur.Dumbellarınız ile sitemizde olan flexor hocamızın verdiği bir program var evde dumbell ile çalışma programı sitenin arama motorunda veya googleda yazarsanız görebilirsiniz o programı uygulayın hafif gelicektir çünkü dumbellarınız kilosu az bunu şimdiden söyleyim.Ayrıca aralıksız 100 defa kaldırıp indirmek kas kaybı oluşturmuştur sizde söyliyim.Bilinçsiz body yapmayınız tavsiyem ama o program evde çalışmak için bir mükemmeldir.Şınav ve mekik gerçekten güzel etkinliklerdir bunlarıda yapmanız sizin vücudunuz için iyi olucaktır.Şınavı bilmiyorum ama mekik az 4x15 ile başlayınız yani günlük 60 bunu arttırırsınız zaten böylece vücudunuz mükemmelinde mükemmeli olucaktır bir günde hem cardio hem ağırlık çalışıcaksanız tavsiyem sabah spor yapın yani cardio koşu vbz akşamda ağırlık girin ikisini aynı anda girmeyin koşudan gelip ağırlığa vücud halsiz düşer...beslenmeyede dikkat ederseniz iyi olur...

5. TheChosen

TheChosen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok Saolasın Yani Aynı Şeyi Fazlasıyla Tekrarlamak Kas Kaybı Yapıyor Diyorsunuz Bunu Anladım Günlük En Az 25 Dk Yürüyüşüm Var Zaten Ortalama 5-7 Km Yürürüm Her Gün Her Gün Yediklerim Min 250 Gr Makarna Yanında Min 350 Gr Yoğurt Akşam Yerim Kahvaltı bal kaymak süt salam sucuk filan o tür şeyler öğlen belli olmuyor ne olursa ?

6. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
  7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    beslenme konusu gerçekten karışık onun için forumu felan araştır dostum bu arada yürümeye oranla koşmak pek daha fazla yağ yakıyor bilgine...

8. TheChosen

TheChosen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ Yakarsam ZayıfLamazMıyım ? :S Yada Yağ Yakarsam Kilo Mu Alırım Zaten Çok Zayıfım NE Yağım Varki :S

9. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar lütfen düzgün okuyalım. Arkadaşımızın zaten kilosu boyuna nazaran az. Kardiyo yapıcak elbette ama bana kalırsa hafif yürüyüş yeterli.

TheChosen:
    *Forumda evde uygulanabilen hareketleri araştır.
    *Biraz kilo almaya çalış.
    *Haftada 1 gününü orta tempoda yürüyüşe ayır.
    *Forumdan beslenme konusundada bilgi edinebilirsin.

10. TheChosen

TheChosen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oniks41 arkadaşımız doğru söylüyor zaten bi deri bi kemiğiz :S

Sayfayı Paylaş