Etkili bir kombin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ali43 tarafından 2 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ali43

ali43 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar etkili sonuçlar aldığım bir kombin oldu paylaşmak istedim.önerilerinize de açığım şunu şöyle yapsan gibi çünkü hali hazırda da devam eden bir kullanım ürünleri sıralayım şimdi:
    Hardline bipro
    Hardline glutamine
    Animal pak
    Universal gh max
    Universal amino 3001
    Cellucor c4
    Kullanımım da şöyle :
    Antrenman öncesi ilk animal pak ve gh max(4tablet) bi on dakka sonra 3 adet amino 3001 ve antrenmandan hemen önce c4.
    Antrenman sonrası ilk önce 3 adet amino 3001 bi 15 dakka sonra bipro+glutamine,ve gece yatarken yine gh max(2tablet)+glutamine.
    Off günlerimde protein veya amino almıyorum sadece gün içinde 2 2 2 olmak üzere gh max ve gece yatmadan glutamine.

Bu kombinden ben güzel sonuçlar aldım arkadaşlar yağ kütlemde baya azalma oldu öyle aman aman bir hacim alamadım ama oldukça güç artışı ve şekillenme oldu özellikle şekillenme olarak çok memnun kaldım.faydalı olursa ne mutlu :) önerilerinize de açığım...

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş