Eskisi gibi ağırlık kaldıramıyorum kardiyodan mı? beslenmeden dolayı mı?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve lasthunter tarafından 27 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Beyler ben kilo vermeye karın kaslarını ve adonisi çıkarmaya çalışıyorum dolayısıyla 1.5 aydır sürekli interval kardiyo(15dk koşu+15dk bisiklet) yapıyorum arkasından ağırlık hergün 1 bölge çalışıyorum ancak son 1 hafta 10gündür ağırlık çalışırken çok zorlanıyorum eskiden kaldırdığım ağırlıkları kaldıramıyorum bu beslenmemden dolayı olabilir mi beslenmem kullandığım supplementler ve vücut özelliklerim şu şekilde:
    sabah:1 pack animal cuts yağsız süt+yulaf ezmesi(yarım kase kadar)+fındık+badem
    öğlen:haşlanmış patates(1 küçük patates) yada tavuk haşlama(2 parça bimde satılan ızgara tavuk) yada ızgara balık
    2 saat sonra 1 pack animal cuts ve antrenman
    antrenmandan hemen sonra 3 kaşık yağsız sütle izole protein tozu(iso sensation 93)
    akşamda salata yada yine tavuk haşlama yada bardak çorba bazende boş geçiyorum akşamı
    kilo:104 verdiğim kilo 1.5 ayda:7 hedef kilo:90
    boy:1.98

2. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yardım lütfen çok kafaya koydum bu işi ancak bi türlü tam düzen oturtamadım

3. mavitürk

mavitürk Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    0
    Ağırlık antremanlarından önceki öğünü iyi ayarlamalısnız. Komplex karbonhidrat tüketmelisiniz.

Ama yağ yakımı yapıyorum diyosanız zaten karbonhidrat azalır buda performansı düşürür. Düşük ağırlık yüksek set yüksek tekrar gibi nabzı yüksek tutan bi antreman sistemi uygulayın.

Öutlaka proteini artırın yazdıklarınız az bi miktar

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Şubat 2013
    lasthunter bunu beğendi.
  4. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Kardiyo çalışmasını, ağırlık antremanından sonra yaparsan hem ağırlık antremana yorgun başlamamış olursun, hemde kardiyoya geçerken glikojen depoların ağırlık antremanında azalmış olduğu için vücut enerji üretmek için daha çok yağlarını kullanmış olur.

lasthunter bunu beğendi.
  5. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    tamam aranel yarında öyle çalışmayı denicem bakalım nasıl olcak bide 0 yağ diyeti gibi bişey uyguluyorum hani hiç yağ almıyorum spor hocam bunun yanlış olduğunu söyledi en kötü zeytinyağı alman gerek yağ yağı yakar dedi yarın bide salatamda biraz zeytinyağı kullanıcam

6. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Hocan doğru söylemiş lasthunter

Fındık, fıstık, ceviz gibi kuruyemişleri de ekleyebilirsin listene, kaliteli yağlar için.

lasthunter bunu beğendi.
  7. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    yağ almazsan testeron hormonun salgılanması gitgide düşecektir..dikkat et ;)

lasthunter bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş