Eski kız arkadaşım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve HergeleSefa tarafından 2 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Selamun aleyküm...
    Beyler 8. sınıfın başlarında tanıştığım bi kız vardı. (Şuan lise 4'e geçtim)
    Kızla teyzemgilin orada voleybol oynarken tanıştık çıkmaya başladık. Ayrılmalar küsmeler falan derken şuan lise 4 olduk. (Benim eski sevgilim ama hala sevdiğim.)
    1 yıla yakın konuşmadık ayrıydık ama inanın hiç aklımdan çıkmadı benim sürekli aklımdaydı. Dün akşam dayanamadım mesaj attım konuşmaya başladık çok soğuk davrandı sanki mesaj atma der gibi.
    Sonra sevgilin var mı dedim açık açık evet var dedi. :'(
    Dün buluştuk beni dolmuşa bindirirken de öptü dedi.
    Bu sene benim YGS sınavım var dershaneye gidiyorum. Derslerden de hiç birşey anlamadım kafam çok bulanık.
    Ne yapmalıyım?
    Sormak istediğiniz, tavsiyeleriniz, konuşmak istediğiniz ne olursa olsun yorumlayın. Okuduğunuz için teşekkürler.

2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    tecrübelerime dayanarak kızın sevgilisi yoktur gibime geliyor çünkü 1 yıl az zaman değil ve hatırladığım kadarıyla sen aşırı kıskançlık yüzünden ilişkimiz bitmişti demiştin dolayısıyla sen sevebilirsin ama kız seni sevse bile kırgınlığı vardır senin üzülmeni istiyor olabilir tabi bu benim tecrübelerim başka türlüde olabilir neticede kızlarda insandır sana tavsiyem tekrar denemeye çalışmamandır çünkü uzun ilişkiler ve evliliklerde 2. denemeler başarısız oluyor iki tarafta dahada yıpranıyor zaten 1 yıldır onsuz yaşayabilmşsin ayrıca ondan öncede vardın eğer tekrar denemeye çalışırsan derslerini aksatır geleceğini berbat duruma getirebilirsin unutma hiçbir şey insanın kendisinden önemli ve geleceğinden önemli değildir

neverbackdown. ve HergeleSefa bunu beğendi.
  3. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Abi konumu hatırlıyorsun kıskançlık yüzünden ayrılmıştık. Bende zaten senin yorumu bekliyordum dört gözle.
    Ben bu yıl polis okuluna hazırlanıyorum. Hemen hemen 4-5 yıl oluyor bu kızla tanışalı. Ben ondan başkasıyla çıkmadım, kızlarla arkadaşlık bile kurmadım facebook'da falan listemde hiç kız yok benim hepsi akrabalar.
    Sadece bununla olmak istedim çıktığımızı abisi bile biliyordu. İpin ucunu kaçırdım bir dahada tutamıyorum. :S

4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    anladım ama incitilmiş hanımlar erkeklerin facesinde kız var mı yok mu senin onu hala sevdiği falan önemsemezler bir kere kırılmış ki kızlar bazen akla hayale gelmeyecek şeylere bile küserler düşün yani birde aşırı kıskançlık gibi önemli bir mevzu var ortada anlıyorum unut demesi kolay bende zamanında aşık oldum ama inan tavsiyem senin için en iyisi yinede karar senin tabi

HergeleSefa bunu beğendi.
  5. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Abi senin gibi tecrübelilerin yardımına tavsiyesine ihtiyacım var zaten.
    Bir de kız 2 saat önce erkek arkadaşımla buluşacağım dedi mesaj atmadı sonra.
    İnan ne yapmam gerek hiç bilmiyorum.

6. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Ayni durum benimde suan basimda biz ayrilali 1.5 ay oldu gozumr uyku girmiyo universiteye hazirlanamiyorum bende harp Akademisine hazirlaniyorum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. JauneRouge

JauneRouge Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Senin uzulmeni istiyor besbelli. Sevgilisi oldugu ihtimali bana gore az gercekten sevgilisi olan biri zaten bu sekilde yazmaz yok optu vs senin kirilmani istediginden yaziyodur oyle. Ama gelecegin icin bi abla tavsiyesi olarak al bunu; kimse icin kirilmaya uzulmeye degmez ilerde bunu anlarsin ama gec olur. Cok usteleme olacagi varsa oluyor hersey kendini yipratmana degmez bile. O yuzden simdiden anlamaya bak, kafani mesgul edecek seylere yonel. Derslerini boslama. Malesefki ulkemizde hayallere ulasmanin yolu iki- uc saatlik sinavlardan geciyor.

8. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Ya gerçekten 3-5 aylık bi' ilişki olsa umursamam akışına bırakırım ama burada 4-5 yıldan bahsediyoruz. O zamanlar çok fazla kıskançtım çok üzerine gittim kızın doğrudur ama artık öyle değilim ona hak veriyorum.
    Kızın çarşıya çıkmasına arkadaşlarına facebook hesabına telefonuna her şeyine karışıyordum ama artık öyle değil.

9. yerlidalton

yerlidalton Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Webmaster
    Yer:
    Kayseri
    Zor bir durum kardeşim, öncelikle mantıklı daha sonra hislerinle hareket et derim ama hisler her zaman daha ön planda oluyor. Kendisi belli eder, ona da zaman tanı biraz ve zamana bırak ileride umarım mutlu olursunuz. Bende 9 yıl karşılıksız sevmiştim birisini ama insan alışıyor herşeye zamanla, kendini üzmemeye de çalış.

10. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Dostum ben zaman tanıdıkça kızın başka erkek arkadaşları oluyor. Eğer ben kimseyle çıkmıyorsam başkasından hoşlanmıyorsam aynısını oda yapacak.

frodobagins000 bunu beğendi.
  11. yerlidalton

yerlidalton Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Webmaster
    Yer:
    Kayseri
    Eğer başka erkek arkadaşları var ise seçim bir kere yanlış kusura bakma. Seviyor olabilirsin tamam, ama kız her seferinde başka erkeklerle ilgileniyorsa senin kızdan yana seçimin yanlış.

12. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    5. ve 6. sınıftaki çocukluk kız arkadaşlarımızı saymazsak bu benim tek sevdiğim ondan başkasıyla çıkmadım, görüşmedim, buluşmadım, gezmedim.

13. yerlidalton

yerlidalton Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Webmaster
    Yer:
    Kayseri
    Kardeş ben seni yadırgamıyorum, birisini severken başkası ile birlilte olmak adamlığa sığmaz. Kız seninle birlikte iken başka erkekler ile konuşması bu da sanırım insanlığa sığmaz, bunu anlatmaya çalışmıştım sana.

14. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Ah be güzel kardeşim, tavsiye istiyorsun ama şimdi biz sana ne desek boş. Bir bilsen buradan ne hikayeler çıkar, optimum mu weider mi diye konuştuğun adamların iç dünyası, geçmişi ne durumda.. Eğer gerçekten bu yazılanları okumakla kalmayıp anlayacaksan sana şunu diyeyim, köprünün altından daha çok sular akacak, elbet unutmayacaksın, ama emin ol sadece tatlı bir tebessümle anılarında kalacak geçmişin. Herkes geçer bu yollardan, tıpkı emeklemek gibidir bu, kimse kundaktan çıkıp koşamaz. Asla arkana bakma, takıntılı olma, acıyı yaşayacaksın, onun tek ilacı zamandır, zaman tedavi edecek yaralarını, önünde de iki yol var, ya saplantılı bir insan olarak her anlamda başarısızlığa savrulup daha da mutsuz bir insan olacaksın, ki artık hayata atılıyorsun her gelen aşama daha da zor olacak bunu bil, ya da acına rağmen sorumluluk sahibi bir insan olarak snavlarına hazırlanacaksın, kendini her yönden geliştireceksin, kazanacaksın, yaşayacaksın, hayattan tat almaya bakacaksın.......çook sonra arkana dönüp baktığında güleceksin, kimler gelip geçecek, sonra bakmışsın omzuna yaslanmış güzel bir kadın var yanında, belki aşıksın belki değilsin, ama seviyorsun, hemde çok, deneyim kazanmışsın, kıskançlık yok, boğmak yok, olgun ve ömürlük bir ilişkinin içindesin...sen mutlu olmayı seç bence, bırak seni uzaktan izlesinler, en iyi yol - intikam ne dersen de mutlu olmaktır. Abi tavsiyesi deyip dinlersen en önemli konu şudur; kimsenin ahını alma yeter, olgun, onurlu, bilgili, başarılı, güçlü, etrafını koruyup kollayabilen bir yetişkin erkek olmaya ada kendini, yolundan çıkmadığın sürece en iyi dişi yanında ki yerini elbet alacaktır bunu unutma;)

oyunsevervatandas ve HergeleSefa bunu beğendi.
  15. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Ben niye çabalıyorum anlamadım gitti. Biraz önce açık açık unut beni sevmiyorum istemiyorum sevgilim var zaten dedi.

16. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Bu en iyisi, artik kafanda soru isareti de yok, icinden gelerek mutluluklar dile ona, sonra da asla arkana bakma.

17. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Dile kolay tabi. Bunları desem bile bir şey değişmiyor.

18. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    incimeyle alalkası yok karakter meselesi bazı kızlar böyledir hiç uğraşmana değmez. anca sürünürsün.

requ. bunu beğendi.
  19. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Ya ben büyük eşeklik ettim yanlış davrandım. Gereğinden fazla kıskançlık falan dayanamadı tabi.

20. BlueStahli

BlueStahli Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Hala daha üstüne gidip hiç değişmemiş gibi davranıyosun bırak o sana gelsin gelmezse unut abi başka kızmı yok sana . Bide hatayı sadece kendinde arama sadece sana zararı olur yararı olmaz perspektif bi açıdan başıdan sonuna kadar bak.
    Sanırım o kız ilk aşkın o yüzden bilinçaltında ayrı bi yeri var.Tamamen beyinsel bi olay Üstesinden gelirsen alt edersin . Tabi seçim senin istediğini yaparsın
    Not: aşk sadece kadınların erkekleri kandırma oyunudur.

Sayfayı Paylaş