Eski hale dönmek ve yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve judascortez tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    bugün sabah ilk işim lor peyniri almaya gitmek. bi nevi yürüyüşten sonra kahvaltı yapmak oldu. uzun zamandır özlediğim colanın zero versiyonunu ve kepekli ekmekte aldım. dün akşam lor almıştım fakat besin değerleri çok kötü geldi. böreklik lor aldım 0 yağ.
    değerleri şu şekilde sizce güzel mi?
    Ekran Resmi 2014-08-23 11.24.54.png

kaya kardeşlerden aldım bu arada kendileri yapıyor markada onların.

2. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    bugün 2. günüm vg salonunda. yaklaşık 15 dk bisiklet sürdükten sonra ağırlığa başladım. bench press, inch press, dumbell fly, pullover ve sıkılaştırmaya yarayan bir alette çalıştım 4x10. bench press sona kaldığımdan ağırlıksız çalıştım diyebilirim. diğerleriinede fazla ağırlık koyamadım. adaptasyonu dün istememiştim. ama bugün hoca ikna etti ve 4-5 günü adaptasyonla geçireceğim. hocaya anlattım beni ne kadar yorarsanız o kadar iyi diye. ben kaslarımın yanmasından ve titremesinden zevk alıyorum. geliştiği için. son ana kadar bırakmıyorum. antremandan sonra lor yedim. bundan sonra acı kahvede içeceğim. sabahları 10-15 dk yaptığım alışveriş merkezine gitme dışında yaptığım pek yürüyüş yok. bir de salona gidiyorum geliyorum oda 10-15 dk falan. siz ne öneriyorsunuz beslenme konusunda cidden yardımlarınızı bekliyorum.

3. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    beslenme düzenimi 4 öğün olarak sabah ve öğlen 1er kase lor. akşam yemekten önce 1 yeşil elma (15 dk önce) ve akşam yemeğinde tavuk göğsü ve 1 kase lor olarak düzene sokmalı mıyım sizce. birde her öğünde kırmızı biber yiyorum kavanozdakilerden yağ oranı az. aradada cola zero içiyorum.

4. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    İyi gidiyorsun hayırlısı olsun okullar açılsın bende başlayacağım düzene giremiyorum :(

5. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    okullar açılmadan hayatını düzene sok derim

6. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    Lorun degerleri yanlış bilgin olsun :) ben de oradan alıyorum mail ile ögrendim %18 protein, %3 karb. %1 yağ :)

7. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    yinede çok iyi değil mi sizce

8. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    Valla dogru söylemek gerekırse ben bayadır kullanmıyorum cünkü çökelek ile aynı fiyat ve çökelek %35 protein :D degerleri iyi zaten ben de o yüzden kullanıyordum :D

9. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    sağolun hocam paket bitince çökeleğide araştıracağım

10. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Eger kilo vermek istiyorsan bu isin sirri oncelikle sabir ve istikrar bana kalirsa ve diyetten daha onemlisi egzersiz cunku diyeti aliskanlik haline getiremezsin bir omur kalori sayarak gecmez ama sporu getirebilirsin oyuzden sporu aliskanligin haline getirmeni oneririm vgnin amaci bu ama diger butun sporlarda vucudunu fit hale getirir.yesilcay ve lcarnitin kullandigini okudum ben yesilcayi 2 ay boyunca duzenli ictim acikcasi pek bi faydasini gormedim lcarnitini de hardlinein sivi olanini bitirdim onunda pek bir faydasini gormedim bana kalirsa boyle besin destekleri nasil diyim sen diyet ve egzersizle 10 kg vericeksen sana 11 12 kilo verdirtiyor oyuzden sert konusmak istemem ama benim gozumde para tuzagi.insanity hakkinda bir fikrim yok ne olduguna dair oyuzden yorum yapamiycam ama p90x in internette bir cok videosunu seyrettim kas hacmini arttirdigini pek soyleyemem ama yag oranini kesinlikle dusuruyor fashion model vucudu derler ya uygulayanlarin hepsinde ben onu gordum yani kas hatlari belli yag orani 8 10 arasi ancak iri olmayan vucutlar.fatsecret kalori aliminda da dogru soyluyor ben internette arastirdigimda boyle bi formul vardi gunluk alman gereken kalori miktarini belirleyen fatsecretla ortusuyordu ayrica butun yiyip ictiklerini girersen programa 2000 kaloruyi geciyor ama 2600 calori gene de fazla sanki

judascortez bunu beğendi.
  11. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    low carb diyetine başlamayı düşünüyorum. gün içinde fazla karbonhidrat tuketmeyip antremanlardan önce ve sonra alacağım az miktarda. bakalım etkileri güzel olacak mı. 5-6 gün oldu ama çevremden çok güzel yorumlar alıyorum. gobeğim artık tişortlerden pek sarkmıyor. en çok istediğim şey belimin incelmesi ve kanat, trapez bolgelerinin gelişmesi. sağolun hocam yorumlar için

12. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Ozellikle antrenmanlardan sonra basit seker almak yani meyve suyu gibi hatta kupseker bile olabilir insulin salgilatip kortizolu baskiliyormus oyuzden antrenmanlardan sonra ozellikle dikkat etmelisin kas kaybi olmamasi icin. basarilarinin devamini dilerim...

13. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ediyorum hocam bende sizi takipteyim

uzerg bunu beğendi.
  14. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    hocam benim konuya göndermişsiniz

15. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    sorun değil hocam kalsın

16. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    antremandan döndüm. tartıda 80-81 i gördüm bugün. başaranlar kulübüne adım adım ilerliyorum. bir sağlık sıkıntım olmadığı halde çok fazla sağlıksız beslenmişim. vücuduma eziyet etmişim. ciddi miktarda güzel üst bölgeden kaslanarak kilo verdim. kas kaybımın olduğunu sanmıyorum hatta büyük miktar artış olabilir. aynada kendi vücuduna keyifli biçimde bakmak her insanın hakkı diye düşünüyorum. sadece övünülen biraları, pizzaları, ekmekleri bırakmalı, spor yapmalı ve çok çalışmalı. bundan sonra her belirginleşen kasıma özenle bakacağım. bugün ne yaptın derseniz adaptasyondaydım. sırayla 4 değil 2 set olarak kanat omuz ön kol arka kol bacak mide çalıştım. spordan önce 15 dk cardio yaptım bu zamanı arttırmayı planlıyorum. bugün badem almaya markete gittim ve inanın şekerli şeyleri görmüyor artık gözüm. çünkü salak yemeklerden çok değer verdiğim bir şey var. kendim, kendi vücudum, kişiliğim. badem aldım 100 gr. sabahta lor yemiştim çok az. şimdi maden suyu içiyorum sade. mineralleri karşılar diye düşünüyorum. akşamada tavuk göğsünü güzel şeylerle süsleyerek ziyafet çekip maç izlemeye gideceğim. hepinize iyi çalışmalar. unutmayın. herkesin 2 eli 2 ayağı vs var. herkes istediği vücuda sahip olabilir. sadece google'a nasıl hızlı kilo verilir yazmak yerine yerinizden kalkın ve çaba sarfedin...

uzerg ve Tevfik Erzon bunu beğendi.
  17. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    bugün sabah karpuz yedim baya fazla umarım kötü etkisi olmaz. salona gitmeden yarım saat önce lor yedim badem yedim. salondan döndüm şimdi. hala adaptasyondayım ama ağır çalışıyorum. bugün artı olarak bi ön kol hareketi daha istedim. ilk gittiğimizde kolum gülünç şekilde 33 tü. bir yanlışlık olmuş olabilir yada cidden öyledir bilemiyorum. bugün ölçtürdüm kolum 37 çıktı. 1 cm büyüse bile sevinecekken 3-4 günde 3-4 cm büyümesi beni çok sevindirdi a dostlar. foto atıyorum buraya bi tane az önce çekildiğim.

webcam_image.jpg

18. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    bir kaç gundur yazamıyorum. adaptasyondan dün çıktım goğus ve on kol çalıştım olduğu kadar. bir kaç sorum olacak. ketosise girmek istiyorum. az önce kahvaltı olarak omlet yedim 3 yumurta 1sucuğun çeyreğinin çeyreği avuç içi kadar kaşar gene onun kadar lor peyniri. bunları zeytinyağında yaptım. akşamlarıda tavuk goğsu vesaire yiyeceğim. sizce ketosise girer miyim? yağ oranını arttırmak gerek bunun için zeytinyağıda içeceğim. cevaplayan olursa sevinirim.

19. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    1924 Kalorilik ketojen diyet: (3. gün sonu -antremanınıza bağlı olarak- %100 ketosise sokma garantili :D)
    Makrolar : NET KARB. 14.18 - YAĞ 152.07 - PROTEİN 120.36 ( 72-80 kg aralığında birisi için.)
    270 gr tavuk göğüsü
    2 yumurta
    50 gram yer fıstığı
    2 çay kaşığı zeytinyağı
    60 gr hindi salam (namet)
    80 gr mayonez (mutlaka ve mutlaka heinz marka)
    100 kr sek kaşar
    250 gr kıvırcık (göbek tavsiyem)

Bunları nasıl yiyebiliriz kolayca
    Yumurtaları haşlıyoruz.
    Tavuk göğüslerini 1 çay kaşığı yağ ile kızartıyoruz.
    Kıvırcıkları yıkıyoruz ince ince kesiyoruz.
    Salamları tavada pişiriyoruz.
    1 çay kaşığı z.yağı kıvırcıklara döküyoruz karıştırıyoruz.
    Sonra Mayonezi kıvırcıklara döküyoruz karıştırıyoruz.
    Sonra herşeyi kıvırcıklara döküyoruz.
    Harika bir salata ve yemesiyle tadıyla 10 numara.
    Ben IF yaptığım için tek yada 2 öğün yiyorum.6 öğün yiyenlerde kendilerine göre ayarlasın.
    Tavuklara nane / acıbiber tavsiyem.

20. judascortez

judascortez Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    hocam çok sağolun cidden minnettar kaldım. öğün olarak değilde besin olarak başka öneriniz varmı çeşitlilik açısından. makroları tutmayı beceremiyorum fatsecrete güvenebilir miyim?

ZapieL bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş