Eskişehir'de Salon göremedim ??

Konusu 'Eskişehir' forumundadır ve Unforg1vable tarafından 23 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 33 üye.
  1. neferist

neferist Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Konu üzerinden baya zaman geçmiş ama ben genede yazıyorum başka arkadaslara belki yardimci olur. Osmangazi de okuyan arkadaslarla için neo fly düşünebilir. Temiz biyer. Çoğu arkadaşım oraya gidiyor ve gayet memnunlar ve aletler yeni. Orda bide sablon var arkadaşların dediği gibi zengin kesimin gittiği bi yer ve pahalı. 6 ayı 1500 liraydi. Bide öğretmen evinin spor salonu var fiyati uygun. Aylığı 70 lira küçük bi yer ama bence düşünülebilir

2. nGzbyk

nGzbyk Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Fitlife var bağlar tarafında Hakan hoca sağlamdır. Sportif var soner hüseyin bahriye falan vardı bir işe yaramaz çöp hocalar mekan sahibinin akrabası kasıntı kasıntı dolaşır salonda havuzu için gider millet kıç kadar. Akademi var ucuz küçük ama fena değil fiyat açısından. Ogü nün spor salonu güzeldir eğer tecrübem var kendim hallederim diyorsan. Neo-fly ben hiç beğenmedim açıkcası hocaları ve ortamı bana çok traş gelmişti 1 ay yazıldım ilk gün harici gitmedim. Sablon malum mükemmel bir salon ama pahalı, quality var acıbademin orada orası da sablon ile aynı para. Umarım yeterli olmuştur. :)

3. ertunc46

ertunc46 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    NeoFly hakkında kısa bilgi vermek istiyorum bende. İlk açıldığında iyiydi gerçekten ama şimdi pek gidileceği yok. 1 aylık üyelik yaptırdım ama 6 kez gittikten sonra bırakıp OGÜnün salona gitme kararı aldım. Salondan soğumamın birinci nedeni tüm aletleri giriş kata taşıyarak sıkışık bir ortam yaratmaları ve aşağını boş olmasına rağmen izin verilmemesi. Aletlerin arasında squat ve burpees yapmak zorunda kaldım ve bıraktım. Ayrıca hocalar ilgisiz ve bilgisiz. Klasik bir liste belirlemişler ve herkese aynısını verip başından savıyorlar. Dönüp şu hareketi şunla değiştirelim veya şöyle yapalım diyincede mantıklı bir açıklamada . Salon sahipleri de supp satma peşinde zaten. Bir keresinde thermo tavsiyesi alayım dedim, en nihayetinde bilgileri vardır diye. Adam bana ismi cismi bellisiz bir whey satmaya çalıştı birden. "sabah bir bardak sütle iç, öğlen istediğini ye akşamda bundan iç kilo verirsin"dedi :D Garip bi durum gerçekten ve inanın söylenecek bir söz bulamadım "tamam" dedim sadece gülümseyerek ve çıktım :D.

4. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bende Eskişehir'de bu sene salona yazılmayı düşünüyorum.
    Lider Spor ve Dayusa hakkında bilgi verebilecek olan var mı?
    Gerçi sayfalarda bu salonlara değinilmiş; ancak son durumları nedir?

İyi günler,

5. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    Ben 8 aydır Lider'de çalışıyorum.Ekipman konusunda çok sınırlı bir salon özellikle bacak çalışmasında yapacak hiçbir şey bulamıyorsunuz çünkü leg press ve leg extension 101 kilo ile sınırlı, mecburen serbest ağırlıkla çalışmak zorunda kalıyorsunuz. 1 ay öncesine kadar en ağır dumbbell 20 kg idi şimdi 30'luklar geldi fakat bunların üst seviye sporculara yetmeyeceği kesin.Tek güzel yanı salonun çoğunlukla fazla kalabalık olmaması.

6. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben Lider'e baktım açıkçası pek beğenmedim.
    Gittiğimde adam benle neredeyse hiç ilgilenmedi.
    Salonu bile tek başıma gezdim, o kadar ilgisizdiler, ya da bana öyle denk geldi.

7. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    lider'de yeterli ilgi olmadığı doğru. zaten lider'in tek avantajı kalabalık olmaması. 2 ay boyunca tek başıma çalıştığım günleri bilirim. bu ay sporium'a yazıldım şu an 2. günümdeyim ciddi derecede kalabalık , adım atacak yer bulamıyorum. ekipmanlar , ağırlıklar , barlar her şey karman çorman.

8. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Boş olması konusunda haklısınız, o açıdan bir avantaj.
    Ama alet ekipman olarak da yeterli bir yer değil bana göre.
    Bana göre salon isterse komple boş olsun adam akıllı ekipman olmadıktan sonra fayda etmez.
    Ki boş olmasının bence en temel nedeni bu.
    Yoksa ulu orta bir yerde bulunan salonun bu derece boş olması başka türlü açıklanamaz. (İlgisizlikleri gibi durumda söz konusu.)
    Diğer dediğiniz salonu bilmiyorum, görmedim.
    Ama dediğiniz gibiyse kalabalık sorununu sabah erken saatlerde gidebilme imkanınız varsa o şekile çözebilirsiniz, alet konusunda da yapabilecek fazla bir şey yok, orada çalışanların insanlıkları ile alakalı bir durum.

9. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    konuyu hortlatmak zorunda kalıyorum. sporium'dan squat rack kaldırılıyormuş , deadlift'e de izin vermeyeceklermiş . türk vücutçusu olmak istemediğim için ( sadece göğüs ve kollara önem veren tiplerden bahsediyorum.) salon değiştirmek zorundayım. ne hikmetse kendine antrenör hoca diyen tipler daha squat rack'in ne olduğunu bilmiyorlar bu yüzden hangi salona gittiysem squat rack var mı dediğimde smith makinesini gösteriyorlar. anlayacağınız şu ki salonsuz kaldım. içinde squat rack bulunan mümkünse espark civarlarında olan bir salon bilen varsa lütfen mesaj atsın.

Sayfayı Paylaş