Eskişehir Spor Salonu Tavsiye...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve NcKerr tarafından 18 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. NcKerr

NcKerr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar eskişehirde bildiğiniz hem fiyat olarak hemde kalite olarak uygun bi spor salonu varmı?? yardım ederseniz çok sevinirm şimdiden tşkrler

2. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Tabiki Esjim XXL. Gelen kişiler olsun, antrenörleri olsun gerçekten iyiler. Gidersen Özgür hoca ve Nevin hocaya çok selam söylersin :) Adım Sinan dersen onlar hatırlar ;)

3. NcKerr

NcKerr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyw kardeş fiyatıda uygundur inş :D

4. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Orası sana kalmış :D Nevin hoca severdi beni. Aylık 16 antreman veriyorlar normal pakette. 3 aylık fiyatı 150 liraydı sanırsam. Fiyatlar değişmiş olabilir. Ben 160 lira verip 3 aylığına istediğim zaman gidip gidiyordum :D Ayrıca saat 17:00'a kadar kampanyalı fiyatları mevcuttu. Ama genel anlamda her aletin mevcut olduğu bir salon. Hatta show room gibi diyebilirim. Esjim Sports kendi aletlerini üretiyor ve Türkiye'nin her yerine pazarlıyor. Aletler o salona gelir fotoğrafı çekilir, nette yayınlanır. Bazen bir gidiyorsun salona bir yeni alet gelmiş oluyor. İkinci gittiğinde o alet orda olmayabiliyor :D Adres olarak da ordu evi arkasında. Ahım şahım bir tabele yok. Ama içerisini görünce hayran kalıcağına eminim :)

Bu da salonun linki;

http://www.esjimsports.com/web/xxl.html

5. NcKerr

NcKerr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saolasın bugün gittim 130 dediler 17:00e kadar olana dışardan hiç salona benzemesede bulabildim küçük tabelası sayesinde :D hocalar iyidir umarım salon ve fiyat iyi ama :D

6. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Özgür hoca gayet iyidir. Eğer ordaysa tabi. Deniz hoca vardı o da tam makara. Programı Özgür hocadan iste. Onun haricinde salonda antreman yapan Mithat hoca var. Esmer birisi, orta yaşlı. Fahrettin Çoroğlu o salonda çalışıyor. Yardımcı olacaklardır sana merak etme derim ben ;)

Sayfayı Paylaş