Erkeklerde Vücüd Bozukluğu :S

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve oquzhan123 tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. oquzhan123

oquzhan123 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sorunu Kız arkadaşım kadın vücüdlusun sen demesiyle farkettım sorun şudur

kalça geniş , bel ince , omuz dar tıpkı bi kadın gibi , 14 yaşındayım + Agırlık calısırken hep üst vücüd a yönelik hareketler yapıorum , Düzenli bi çalışmam yok öyle aklıma esince , Kalçalarımı yandan ellediğim zaman elime kemik geliyor (yandan bakarsal ) yağ yok , Neyse sorum Kalça kemiği daralırmı veya herhangi bi sekilde kalça daralırmı ?

2. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Daha 14 sün cok erken body için. Takma sen öyle herkesi bi ergenliğin bitsin daha gençsin. Yüzmeye git ergenliğin bittiğinde body e git parmakla gösterilirsin. İnan yüzmedede gzl vücut yaparsn. Ben 4 aydır body yapıyorum daha başdaym arkadaş 2-3 yıllık yüzücüydü bıraktı yinede benden iyi kanatları vs var. Aklım olsa genç yaşda yüzmeye yada basketbola giderdim ama nerde :)

3. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    14 bodye başlamak için yeterli bir yaş.sadece omuriliğe baskı uygulayacak squat,deadlift gibi hareketlerden kaçınman yeterli,ki böylece boy uzaması olumsuz etkilenmesin.zaten doğru bir şekilde çalışırsan growth hormon salgılanman artacağı için büyüme çağından daha çok verim alabilirsin.neyse konumuz bu değil.

şimdi 14 yaşında olduğun için omuzlarının kemik yapısı olarak genişleyecek kesinlikle.sen yapacağın uygun egzersizlerle bunu maksimuma çıkaracaksın.forumda araştırma yaparsan omuz genişletme üzerine yararlı başlıklar var,onları incele ve uygun egzersizleri programına ekle.

sonuç olarak doğru şekilde çalışırsan gelişme çağında sana çok yararlı olur.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    kolları açarak barfiks çekmek faydalı olacaktır diye düşünüyorum

5. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86