Erkeklerde Meme Sorunu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve goflet12 tarafından 23 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. goflet12

goflet12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    meraba arkadaslar ben 16 yasındaym boyum 1.79 kılomsa 73 ergenlık donemınde fılanım pek fazla kılom olmamasına ragmen memem baya büyüme gosterdı 3-4 cm fln ben burdaki yagları nası eritebilirm?bi bilgisi olan varsa sımdıden cok tesekkur ederım

tunel16 bunu beğendi.
  2. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Eğer yağdan kaynaklanıyor ise eritmek için düşük ağırlık-yüksek tekrarlı bir program, ayrıca düzgün bir kardiyo programı ile eritebilirsin.Diğer yandan bir yerde okumuştum : Erkeklerin çoğunda ergenlik döneminde geçici olarak göğüs büyümesi meydana gelebilir.Bu durum tamamen geçicidir.

tunel16 bunu beğendi.
  3. tunel16

tunel16 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ayni sorunu bende yaşiyorum lütfen birileri yardimci olsun.

4. jeune_turc

jeune_turc Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Jinekomasti ile ilgili açıklamaları okuyun forumdaki.

5. ByFake

ByFake Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende jinokonamasti hastasıyım 20 yaşındayım 183boyum var ve şuan 100 kiloyum 2 hafta önce spora ve diyete başlamadan önce 103tüm. Öncelikle geçen sene 92 kiloya kadar düşmeme rağmen göğsüm inmemişti bu hastalık ciddi piskolojik sorunları da yanında getiriyor. Örneğin havuza, denize girmekte sorun yaşıyorsun kendi içinde. Arkadaşların nekadar samimi olursan ol illaki dalga geçiyor. 3doktora gittim ameliyat olacam senin için ameliyat çok çok erken ama kesinlikle ve kesinlikle en kısa zamanda doktora görün pilastik cerrahi bakıyor bu hastalığa. Bu hastalık için kilonun azda olsa etkisi var ama hormanel bir hastalıktır sakın ha cinsellik yönünden sıkıntı olacağını düşünme ben düşünmüştüm ergenlik zamanlarımda ailem beni bu yüzden kaç defa piskoloğa götürdü. Çok şükür erkekliğimde sıkıntı yok kendi kuruntummuş. :) Ama sana tavsiyem ihmale alma kesinlikle doktora görün.

Sayfayı Paylaş