Erkeklerde Göğüs Ucu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bodyelemani tarafından 31 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bodyelemani

bodyelemani Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar;

Yaşım 17 ve kilom 78.Yaklaşık 7 yıldır basketbol oynuyorum.Aralıklarla 2 kere bıraktım ve bu 1-2 yıl sürdü.Yaklaşık olarak 6 aydır(düzenli değil) fitness salonuna gidiyorum.Yaklaşık 2 yıldır göğüs ucumda sarkma var.İçeri bastırınca kitle yok sadece yumuşak doku,ancak çok daha ileri gidince ufak birşeyler var gibi.Spor salonundaki hocam bazı hareketleri önerdi (Bench P,Çeşitli Dumbell hareketleri,Kelebek vs...) Bunları yaklaşık 1 haftadır sürekli uyguluyorum.Ara ara alt göğüs çalışıyorum.Ancak bu geçmeyecek gibime geliyor.Göğüs şişiyor ancak o kısım ve alt göğüs halen duruyor.Ben birazda son 1 yıldır fast food ürünlerini çok fazla tüketiyorum ve pek kardiyoyu düzenli yapamıyorum.Son 2 gündür 30 dk kardiyo(15 hızlı,15 yavaş tempo) 30 dk normal çalışmalarımı yapıyorum sürekli göğüs ağırlıklı.Sizce bunun jinekomasti olma ihtimali var mıdır? Spor merkezindeki hocam:sende çok belli olmuyor,çok yok gibi diyor.İlerleyen saatlerde resim göstereceğim ona göre de yorum yaparsanız memnun olurum...

NOT: Hareketler filan tavsiye edecek arkadaşlar daha fitnessta yeniyim o yüzden hareketleri anlaşılır olarak yazarsanız memnun olurum...

Saygılarımla...

2. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Öncelikle boyunu belirtmemişsin 1.60 boya 78 kilo olmak farklı 1.90 boya olmak farklı fotoğraf atmadan nasıl yorum yapmamızı bekliyorsun?

3. bodyelemani

bodyelemani Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özür dilerim hocam onu unuttum. Boyum 1.76

4. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Boy kilo orantına bakarsak fazla kilon var göğüslerinin istediğin gibi olmaması normal tavsiyem ağırlık antrenmanlarında az ağırlık çok tekrar yapmandır yani 15x3 gibi.Düzenli cardio ve diyet sonucunda yağ oranını aşağılara çekersen kilonuda 71 lere düşürürsen daha iyi görünür göğüsün.

5. brhmcr

brhmcr Guest

jinekomasti resimlerine resminiz koyunuz...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş