eridim gittim. yardım edin

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve onur.390 tarafından 30 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. onur.390

onur.390 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam. 5 aydır kickbox yapıyorum. kickbox a başladığımda 63 kiloydum. boyum 1.74

61 kiloya düştüm önce. yağlar gitti kaslar belirginleşti vesaire. daha sonra bazı üzücü olaylardan sonra iştahım kesildi. zaten o kadar iyi beslenemiyordum. şu an 59 kiloya düştüm. evdeki yemeklerle bu iş olmayacak gibi. bir arkadaşla konuştum. karbonhidrat, protein tozu vs. bişelerden bahsetti. ne almamı önerirsiniz?

2. Cuneyt044

Cuneyt044 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dekarasyon
    Yer:
    18
    Gainer tam sana göre bende kick boks yaptım bilirim anlıyorum seni . Gainer protein karbon karışımı bi ürün fiatlarıda uygun . supplementler bölümüne bak kafana yatanı al . başka ürün alma sakın gainer alıcaksın iyi spor lar kardeş ,)

3. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    bence toz kullanma sen aslında çok yemek iyiyorum diyosun ama aslında çok yemek yediğini zannediyosun bende aynı seninin gibiydim şimdi gerçeklerin farkına vardım artık kusana kadar yemek iyiyorum ven etkisinide gördüm 2 haftada 3 kilo aldım ;)

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Aldığın kilolar yağ ve sudan ibaret. Her konu altında insanlara aynı saçma sapan tavsiyeyi veriyorsun, bilgin yoksa fikrinde olmasın.

wallcroft9'69 ve enya bunu beğendi.
  5. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    haklısın herkeze aynışeyi yazıom ama yinede fikrimi söylüyorum. ben ona ye yat iç demiyorum zaten sporcuysa yağları eritmeside kolay olacaktır

6. onur.390

onur.390 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok yemek yiyorum demedim. iyi beslenemiyorum dedim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 03:13 ----------

bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim. hangisini önerirsin peki?

7. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Madem evdeki yemeklerle olmayacağını düşünüyorsun önce et,süt,yumurta vs.. al her gün tüket aksi taktirde besin takviyesininde sana bir getirisi olmaz..

onur.390 bunu beğendi.
  8. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Sizin ev yemekleri ile çokta sonuca gitmeniz çok zor gözükmekte, ev yemekleri benim anladığım kadarıyla bol yağlı, bol tuzlu olmakda :), eğer diyorsanız benim için tuzu ayarında yağlarıda sağlıklı yağlardan yana kullanıyor annem, o zaman yemeklere birazcık daha protein desteği katabilirsiniz.

Ama benden size öneri, kendinize ait küçük bir stok edinmen senin için daha rahat olacaktır, mesela stoka katabileceğiniz önemli gidalar şunlar, tavuk göğsü,yumurta,lor peyniri,süt,yulaf, bunları ihmal etmeyin, kolay gelsin.

9. Cuneyt044

Cuneyt044 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dekarasyon
    Yer:
    18
    Arkadaşım Adam yemek yiyemiyorum diyo ayrıca Ne kadar yesede kilo alamaz bu tür bünyelerin kilo alması zor .Metabolizma meselesi yani . Optimum NutritionÜrün Adı :O.N Serious Mass 6LBS (2727gr) Çİlek Aromalı + 1 Shaker
    Optimum NutritionÜrün Adı :O.N Serious Mass 6LBS (2727gr) Çİlek Aromalı + 1 ShakerMuscle Tech Mass-Tech paran varsa bunu al derim . yada bunu Weider Giant Mega Mass 2000 3 kg bu ürünler en babaları karar senin . daha uygunları da var ama .

onur.390 bunu beğendi.
  10. onur.390

onur.390 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunların 1 kilo olanları kat tl dir? 200ü hemen bulamayabilirim

11. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Benden sana tavsiye metabolizman hızlı olsa dahi sen kilo alırsın kilo alma konusunda forumda konu vardı yanlış anlamıyorsam oraya bir göz at.Ayrıca yiyemiyorum filan demişin eh yiyemiyorsan kiloda alamazsın arkadaşım.Yiyceksin ki alabilesin kilo bir arkadaş metabolizması hızlı yakar felan demeyi kastetmiş.Bence öyle birşey yok metabolizması ne kadar hızlı olursa olsun bir insan istiyorsa kilo alır.Egzersizden kısmaz.Aldığı kalori miktarını artırır olur biter yiyemiyorum diye bir dünya yok.Antremandan 1,5 saat önce daya 3 tabak makarnayı , 1 tabaka bulguru , 1 tabak kuru fasulyeyi , 1 litre ayranı bünye yemeye alışık değildir büyük ihtimal bunları artıra artıra yapıcan yani mesela ilk hafta sadece 2 tabak makarna 2. hafta 2 tabak makarna yanına kuruyu koyucan yani kilo alamıyom diye birşey yok e bu yemekleri hazırlıyamıyam diyorsan bende nasıl kilo alıcağını bilmiyom derim :D

onur.390 bunu beğendi.
  12. onur.390

onur.390 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yazdıklarını okurken bile midem şişti usta :)

Sayfayı Paylaş