Erepublik [Türkiye Yardım Gerekli]

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Th3 Arrow tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Th3 Arrow

Th3 Arrow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaş oyunu duyanda olabilir duymayanda kısaca açıklıyorum . Normal yine her ülkeler var Türkiye , Kıbrıs , İtalya , Filipinler bile . Bunlarda vatandaş oluyorsunuz savaşıyorsunuz , kendinize gazete açıyorsunuz , milletvekili ve hatta devletin başına bile geçiyorsunuz oy sistemi mevcut . Türkiye'nin kimi toprakları şuan işgal altında Sırbıstan düşmanımız Bulgaristanda düşmanlarımızdan açıkcası eğlenceli pek çokta zaman ayırmanıza gerek yok oyunda keşfedilecek çok şey var .

Oyunda inci sözlük grubuda bulunuyor eskiden kıbrıstaydılar şuan amerikadalar . Türkiyede de çeşitli gruplar var savaş grupları AsiRuh(BJK) , Aslantepe(GS), Fenerbahçeli bir grup vardı kusura bakmayın hatırlayamadım şuan .

Oyunda ekmek tüketiyorsunuz canınız 6 dakikada 10 çoğalıyo yani saatte 100 can doluyor .
    Silahlar var savaşmak için q1 q2 q3 q4 q5 q6 q7 diye gidiyor bunlar verdikleri cana göre yani q1 4 can kazanıdırır size q2 8 böyle gidiyor .

Bir Video Koyayım size tanıtım amaçlı

Video eklenmiyor sorun var sanırım linkini bırakıyorum dostlarım

Oyun rehberi linkide budur yeni arkadaşlar için dostlarım

eRepublik Oyuncu Rehberi | eRepublik Türkiye Yardım Sayfası

Oyunun sohbet kanalları
    eRepublik Turkiye - Sohbet, Chat, eTurkiye Script, Ordular

Bende oyunu bırakmıştım lakin sıkılıyordum döneyim dedim bence şuan bolca para mevcut arkadaşlar refarans linkimden üye olursanız ekmek , para , tank yardımında bulunurum .

Oyunda adın : Th3 Arrow mesaj atabilirsiniz .

Referans linkim budur : Ücretsiz Online Çok Oyunculu Strateji Oyunu | eRepublik

(Referans linkinden üye olurken linki tarayıcı kopyalayıp yapıştırın ardından ekrandaki sign up'a tıklayın üyelik adınızı mailinizi şifrenizi yazın onaylayın ardından mailden üyeliğiniz onayladığınızda hesabınız anında açıklacaktır . )

Oyunla ilgili sorunuz olursa konu altında sorun yardımcı olurum arkadaşlar .

Ayrıca oyunda Türkçe seçeneği mevcuttur eskiden yoktu ama eklendi şuanda var yani , sadece üye olurken oyun ingilizcedir .

Sayfayı Paylaş