Epilatör İle Sırt ve Omuzdaki Kılları Temizlemek ?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve yalnızkovboy_89 tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Kıllarınızı temizlemek için tercihiniz ne olur ?

1. Ağda (Sir ağda, çam sakızı)

33,3%
  2. Epilatör

50,0%
  3. Tüy Dökücü Kremler

16,7%
  4. Hazır Ağda Bantları

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar ;

Arkadaşlar kol ve omuz kısmımdaki kıllarla başım dertte, bunlardan kurtulmak için Veet 'in soğuk ağda bantlarını kullanıyorum fakat onu tek başıma becerebilmek gerçekten zor oluyor ve her yerime bulaşıyor ayrıca bazı yerlerde kalıyor kıl ve istediğim sonucu tam olarak elde edemiyorum. Bu nedenle Braun Silk Epil 5 almayı düşünüyorum. Acısını tahmin edebiliyorum fakat kılları alırken ağdaya kıyasla daha rahat olacağını düşünüyorum özellikle ikisini de deneyenlerin görüşlerini almak isterim, epilatör tavsiyelerinizi de beklerim. Lazer epilasyon düşünmediği belirteyim çünkü maliyeti yüksek ve kıllarım açık renkli (sarı) bu da benim epilasyon yaptırmam için dezavantaj oluyor, İyi forumlar...

2. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar Braun Silk Epil 5 almış bulunmaktayım. Bugün alır almaz denedim kollarımı komple aldım sonuç mükemmel fakat bu acıya herkes katlanamayabilir. Kullandıktan sonra belkide benim tenim hassas olduğu içindir bilemiyorum ama 3 saat kadar kızarıklık geçmedi sonrasında mükemmel tertemiz oldu kollarım. Acıdan yana sıkıntı olmayacağını düşünen arkadaşlara tavsiye edebilirim. Yapış yapış ağda bantlarıyla falan saatlerce uğraşmaktan daha kolayıma geldi benim. Ayrıca ağda bantlarına sürekli para verene kadar bir tane epilatör almak daha uyguna geleceğini düşünüyorum. İyi forumlar....

Sayfayı Paylaş