Ensedeki şişkinlik

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve ekrem2027 tarafından 13 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ekrem2027

ekrem2027 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkdaşlar ensemde gözükmeyen ancak ellediğimde hissedilen küçük 1 top var sert nohut büyüklüğünde yağ bezesi diyolar ve çok korkuyorum ciddi bişey habercisi olabilir mi 4 aydır body gidiyorum ağır kaldırmak zorlamak vs. bunlarla ilgisi olabilir mi doktora gitmektende korkuyorum ama gitçem mecbur bazısı büyür diyo bazısı ameliyat korkutuyo herkez, kesinlikle ağrısı yok ama semsert küçük 1 top var elleyince hissediliyor bilgisi olan yorum yapsın lütfen teşekkürler

2. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    sert derken ne kadar sert kemik gibimi yoksa et gibimi. eğer kemik gibi sert değilse Lipom olabilir. Eğer lipomsa çok fazla önemli değil lokal anestezi ile 5dk. lık ameliyatla alınabiliyo. doktordan korkmana gerek yok sağlığın için doktora görünmen şart.

3. army1010

army1010 Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    izmir
    bendede aynısından mevcut ardaşım korkacak bişey yok spor yaparken bi zorlanma sonucu oluşmuş doktor zamanla geçer dedi 1,5 yıldır geçmedi ama herhangi bir sıkıntıda yaşatmıyor sadece çlştıktan sonra çok zorlamışsam eğer kendmi büyüyor dikkat ediceksin bişey yok yani

4. ekrem2027

ekrem2027 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    küçüldü şuan ama gitmedi doktorada gitmedim herkez korkacak bişey yok diyor sağolun yorumlar için

Sayfayı Paylaş