Enine Genişleme (Kilo Alma) - Yardımcı Olur musunuz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Smone tarafından 16 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Smone

Smone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle yanlış yere yazdım.Farkındayım ancak diğer bölümlere yazma yetkim yok.

Boy: 1.55
    Kilo: 55-60 Arası

Benim gelişimimde problem var. Kronik Karaciğer rahatsızlığım var. Bu yüzden ilaç vs. kullanıyorum.Ama az ilaç kullanıyorum.

Yediğim besinler yaramıyor veya düzenli birşeyler yiyemiyorum.
    Zayıf yani sıska bir yapım var. Şişmanlamak değil de Biraz Kalıplı olmak,Enine genişlemek için doğru besinler nelerdir? Bu konuda yardımcı olur musunuz

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:31 ----------

yok mu yardım edecek.

2. egeata123

egeata123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doktora danışmadan yapma önce bunu söylemek isterim eğer kilo almak istersen kilo aldırıcılar var onlara bir göz at yada bsn syntha 6 var ( reklam oluyorsa özür dilerim yeniyim) onu tercih ederim ama önce mutlaka doktora danış...

3. Smone

Smone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben ilaç kullanamam. İlaç istemedim zaten..

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Bekleme süresini ihlal edip ilgili kural maddelerini ihlal ederek özellikle başka bir bölüme başlık açtığınız için başlığınız içeriğine bakılmaksısın kilitlenmiştir.

Lütfen başlık açmadan önce 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkürler.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş