Enerji sorunu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Kemal_ tarafından 16 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kemal_

Kemal_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam herkese ben 3 senedir aralıklarla 2 şer 3 er ay body yapmış biriyim. Fazla kiloluydum ve yazın başında body ile kilomu 93den 76-77 ye indirdim boyum 1.80. Animal cuts adlı ürünü kullanmıştım ve diyet yapmama rağmen bodyde hiç yorulmuyordum. Şu an çok az yağlanma var ustumde oda bodyle ve karın egzersizleriyle yokolur diye düşünüyorum zamanla. Body e 4 ay ara verdikten sonra tekrar başladım şuan 1 . haftamdayım. Yeni olmadığım için direk 2. ay programından başladım tekrar. Ama antrenmanda enerji sorunum var çok yoruluyorum beslenmemi normal tutmama rağmen. Antrenmanın sonlarına doğru hiç halim kalmıyor ağırlık düşürmek zorunda kalıyorum hele bodyden çıkınca eve gidip direk uyuyorum yorgunluktan.

Sizlere sorum ben şu an supplement kullanmalımıyım kullanacaksam hangisini kullanmalıyım ( sporda yeni değilim anlattığım gibi birikimim var ).
    Kullanacağım şey bana maximum miktarda enerji vermeli ama yağ olarak kilo aldırmamalı. Caffeine ve guarana içeren supplementler bende çok etki yapmıyor sadece biraz vucut ısımı arttırıp terletiyor daha önceden animal cuts kullandığım için sanırım vücudum alışmış bunlara.

Tavsiye verenlere şimdiden teşekkürler.

Not: Forumu iyice araştırdım ama tereddütde kaldığım için konu açma gereksinimi duydum.

Sayfayı Paylaş