Enerji İçin Kombine Önerileriniz(supp.)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve muratcan.biceps tarafından 6 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    Arkadaşlar ben şimdiye kadar c4 , noxplode gibi nox ürünleri multivitamin destegi olarakda gaspari anavite kullandım.Açıkçası c4 mükkemmel bir ürün.Noxplode u da ilk antrenmanda uçmuştum fakat daha sonra vücut alıştı ve hissetmemeye başladı(ara vermedigimden dolayı) Ben şimdi Animal Pak almayı düşünüyorum siz yanında hangi nox ürünü önerirsiniz?

Not:önerilier ürün içeriğine yönelik değil kullanmanıza baglı olursa sevinirim saygılar :)

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Assaultla animal pump'ı deneyebilirsin. Hatta pump yerine rage i de deneyebilirsin. Assault ve pumpı kullandım başlangıçta gayet güzel ürünler. Ama malesef belli bir süre sonra işlevini yitiriyor. Onun için eğer maddi durumunuz varsa 2 farklı ürün alın. Ve dönüşümlü kullanın.

3. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    assault benimde kafamı kurcalıyor.fiyatı da iyi. ilk başta kullandıgında yarım ölçekle mi başlıyorsun ? (ben animal pak alacagım o kesin )

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Evet ben başlangıç olarak yarım ölçek ile başlamıştım. Sonrasında tam ölçeğe çıktım. Sende ihtiyacına göre arttırabilirsin

5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    teşekkür ederim ben animal pak ve assault kullanacagım ant öncesi weightlifter :D

6. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Assault oldukca etkili bende tavsiye ederim. Ikinci kutu yarim olcekle devam ediyorum daha sonra tam olcege gecebilirim. Vucudun alismasi ve etkide azalma gibi bir problem yasamadim.

muratcan.biceps bunu beğendi.
  7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    assault un fiyatı iyi hemde yarım ölçek atıyorsak baya gider demektir.(yaklaşık 60 kullanım) bir de animal pak alırım. zaten bcaa da var.sabah gainer ant hemen sonra st6 1 saat sonra nitro gece yatarken muscle inf. tamamdır :D

8. brhmcr

brhmcr Guest

Pre-workout lari bir turlu sevemesem de (zamanlama yonunden)

Nano vapor - anabolic halo ve superpump - sizeon ikililerinden verim almistim.

Aklimda Dymatize X-pand kullanmak var, elimdeki BSN No-xlplode bitince.

9. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    muscletech kombinasyonları aşırı pahalıya geliyor(bana bile supp. e harcanan parayı hiç önemsemem veririm). gaspari ise gerçekten iyi marka ama türkiyede ki ürünlerinden şüpheliyim ve c4 ve noxplode kullandıktan sonra superpump için aldıgım yorumlarda etkisini görmem gibime geliyor dymatize ise hiç bilmiyorum denemek lazım

10. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Ben craze yi denemeni isterim:)açık artırma sitelerinden bulabilirsin:)

muratcan.biceps bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş