enentat ve iktidarsizlik

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve boby tarafından 15 Eylül 2005 başlatılmıştır.

1. boby

boby Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler merhaba,aranıza bomba gibi bi konuyla katılıyorum.2 tane baba kür yaptım.ikisi de sustanon primabolan dı.ama arkadaş tavsiyesiyle enentat ı denemeye karar verdim.cünkü sustanonun peptid bagı kısa,enentatın bagı uzunmuş yani kana karışınca aynı seviyede daa uzun kalıyomuş.ancak bi arkadaşım (10 haftalık kürdü=1123333211) kür sonunda sertleşme problemi yaşadığını söyledi.belki psikolojik di o da bilmiyo ama vücuttaki testesteron değişimi de etki yapmış olabilir die düşünüyorum.enentat kullanmış arkadaşların ilaçla ilgili düşüncelerini bekliyorum.ulan destan yazdım beeeeeee.....

2. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Enanhtat ta,problem olursa diger testoteron larda da olur...

ben ilk defa duyuyorum,testo alipta sertlesme problemi yasayan,10 haftalik kür icin

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bende ilk kez duyuyorum, normalde tam tersini duyarim aslinda :)

4. Guest

Guest Guest

Sustanon maddesinde bulunan dekanoat esteri enantat esterinden daha uzundur. Buna göre sana verilen bilgi yanlistir. Kisacasi sustanon maddesinde 2 kisa ve 2 uzun ester vardir.

sertlesme derken herhalde kaslarin sertlesmesinden bahsediyorsun. Evet bu dedigin olabilir. 250mg doz ayarlarinda bu rahatca görülebilir. Eger 500-750mg dozlarda sertlesme olduysa o zaman bu sahis karbonhidrat ve yag agirlikli beslenmeyi azaltip daha cok protein kaynakli beslenmistir. Bunun disinda sertlesme olmasi icin agir antreman programi uygulanmali ve alinan kalorinin az olmasi

5. arnoldjr

arnoldjr Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Sertlesme penis sertlesmesi :lol: :lol: :lol:

6. boby

boby Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama beyler adam zaten kullanırken diil, kesince bu sorunu yaşamış.söyle bi hesap yapıyorum.kürde haftada min 250 max 750 mg testesteron alınıyo.vücudun naturel haftalık üretimi 50-60 desek,ilaçı kesince, vücutta üretimi durduundan,tekrar üretime başlaması uzun zaman almazmı? valla enentat gözümü korkuttu,erkeklik elden giderse adeleli vücudu napıcaz? :D

7. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.088
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yaninda baska ilac kullanmismi ?

Iktidarsizligi önlemek icin kur sonunda ilaclar alinir..

8. GyMania

GyMania Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Panzehir Eylülden itibaren forumda yazmıyor. Yukarıdaki mesajı tam 999. meesajı. Bir tane daha atsa 1000. mesajı olacak...

Sayfayı Paylaş