endomorflar için bulk sıkıntısı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve DarkNRoll tarafından 24 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    endomorf arkadaşlar bilirler çok çabuk yağlanıyoruz.bulk'ta hacimlenmek için yememiz lazım ama yiyince de gelişmeyle birlikte kaçınılmaz yağlanma da baş gösteriyor.yağlanma olunca da sarkık bir görüntü oluyor hiç hoş durmuyor hani çıta gibi zayıf olsanız ondan daha iyi.bunun önüne nasıl geçebiliriz? ben sırf çabuk yağlandığım için 2 ayda bir definasyona giriyorum bu da sistemli bir şekilde gelişmemi engelliyor..endomorf arkadaşları yoruma bekliyorum

2. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Dietine dikkat ettiğin sürece bulk dönemde yağlanma minimum a inecektir ama ne yaparsan yap önüne geçemezsin.

Define olmanın da yarışmaya girmeyeceksen şuan için bir gereklilik olduğunu düşünmüyorum. Kilo vermek güç kaybetmen hacim kaybetmen ve yağ yakımı için ekstra olarak uğraşman demek. Bence bizim gibi endo yapılı vücutların önceliği bulk olmalı yağlanmaya çok takılmayarak.

Bu arada şeker ve yağdan uzak durduğun sürece benim gibi su ve yağ tutumu yüksek steroidler kullansan dahi fazla yağlanmıyorsun onu da ayrıca belirteyim. Diet çok önemli

3. DarkNRoll

DarkNRoll Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    anladım kardeşim..yarışma falan düşünmüyorum,göbek ve göğüs bölgem tişört altında yağlı durmasın yeter

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Nisan 2013

Sayfayı Paylaş