Ender Saraç Formula 7

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yalnızkovboy_89 tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    "Ender Saraç'tan Formula 7 sizin için üretildi. Kilo kontrolü fiziksel ve psikolojik sağlığımız için dikkat etmemiz gereken en temel unsurlardandır. Bir çok hastalığın temelinde kilo düzensizlikleri rol oynamaktadır. Gelişen teknoloji, hayat tarzlarının ve beslenme alışkanlıklarının değişmesi ve fiziksel aktivitenin azalması neticesiyle kilo kontrolü gittikçe zorlaşmaktadır. Kilo kontrolü için temel olarak beslenme düzeni ve spor vazgeçilmez unsurlardır. Bu unsurların yanı sıra çeşitli takviyelerle kilo kontrolü desteklenebilmektedir.

Formula 7 kilo kontrolü konusunda uzman Ender Saraç tarafından formüle edilen ve güvenilir dünya markası Douglas Laboratories tarafından üretilen bir takviyedir. Formula 7 içerisindeki doğal 7 etken madde tere tohumu, funda yaprağı, zencefil, yeşil çay, chromium GTF, coenzyme Q10 ve L-Carnitine ile benzersiz bir formüle sahiptir. 7 etken maddenin bir arada tüketimi sinerjik etki göstererek kolay ve hızlı kilo vermeye yardımcı olur.

Douglas Formula 7, metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandıran, açlığın ve tatlı krizinin bastırılmasına, şeker seviyelerinin düzenlenmesine, daha iyi bir sindirime ve kilo kaybı sırasında yaşanan yorgunluk ve isteksizlik şikayetlerinin azaltılmasına yardımcı doğal ve güvenli bir destektir."

Arkadaşlar bu ürünü almak istiyorum çünkü 3 aydır hafatada 3 gün 15dk koşu ve 3*10 olarak 3 mekik aletinde mekik çekiyorum ve sonra normal b.b. programıma dewam ediyorum ve bu şekilde 2 kilo verebildim.Yağ yakımını hızlandırmak istiyorum. Vücudumda çok olmasada yağlanma var özelliklede göbekte ama genel olarak tüm vücudumda var kollarımdan , göğüslerimden falan elimle tutup çektiğimde kalın ve sallanan bi deri geliyo elime anlayabiliyorum, bunları eritmek için kullanmak istiyorum cardio ile birlikte tabii faydası olurmu sizce??

Boy:1,76
    Kilo:76 } orantısal olarak normal gibi ama yağlıyım...

Son düzenleme: 22 Nisan 2009
  2. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Haftada 3 gün 15 dakika koşu ve 10 kilo mekikle 2 kilo verdiyseniz yat kalk şükret!

Böyle bir antrenman düzeni içinde supplement kullanmayı düşünüyorsanız direk yağlarınızı aldırın derim ben.

Çünkü supplement spor yapıyorsanız kullanılır, bu olsa olsa ter atma olur.

Çok sıkı bir diet olmadan bb programıyla kilo vermek mümkün değil zaten.

Supplement'lara başvurmak yerine sıkı bir diyete girip cardio'yu artırın.

yalnızkovboy_89 bunu beğendi.
  3. gundelfingen

gundelfingen Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    15 dakikada ancak ısınırsın minimum yarım saat koşman lazım.Düzensiz tempoda koşarsan daha yararlı olur.Bisiklete de mutlaka bin

4. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    ama ben biran önce şekil alıp beraberinde yağlarımı yakmak istiyorum fakat cardioya ağırlık verdiğim zaman b.b de yawaşlıyorum ve fazla verimli olamıyorum diyet+formula 7 ve koşuyu 20dk yüksek nabız ve 3 tane mekik hareketi 4*10 set yaparsam hedefime ulaşamazmıyım?

5. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    animal cuts yeni kutu, yada lipo 6 x, yada forumda hydrocut hardcore konuları var onları oku, baya memnun arkadaşlar vardı.

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    3 haftada 2 kilo hiç fena değil. Bir platoya takılmamışsın kilo kaybın devam ediyor. kilo kaybın durmadan yağ yakıcı bir destek almak için acele etme.

7. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    " 3 haftada 2 kilo hiç fena değil. Bir platoya takılmamışsın kilo kaybın devam ediyor. kilo kaybın durmadan yağ yakıcı bir destek almak için acele etme."
    yanlış anladınız 3 ayda (biraz az ama bukadar oldu) onun için kullanmayı düşünüyorum

8. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Yukarıdaki mesajım biraz özensiz olmuş dil bakımından, kusura bakmayın.

Şunu söyleyebilirim ki, bu şekilde yaptığınız cardio ve antrenman programıyla alacağınız supplement'ın size bir yararı olmayacaktır.

Supplement, adı üstünde, desteğe ihtiyacınız olduğu zaman alınır.

Siz bir elinizden geleni yapın, ekstraya ihtiyaç duyarsanız kullanırsınız.

Ayrıca belirteyim, mekikle ve diğer karın hareketleriyle bölgesel yağ yakımı olmaz.

Yağ yakımı ancak cardio ile mümkündür.

9. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    pardon yanlış okumuşum. bence problem yaptığın diyette ve antremanının yoğunluğunda.
    Beslenme düzenini ve antreman düzenini kısaca yazar mısın?

10. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Yazım özensiz değildir fakat kendimi anlatamamış olabilirim, anladığım kadarıyla cardioya ağırlık ver diyosunuz ama bu seferde b.b de zayıf kalıyorum bunu nasıl halledebilirim? haftanın 3 günü b.b - 1 günü cardio olarak hafta da 4gün salona gitsem daha yararlı olurmu ve bu haftanın 3günün b.b den önce 20dk koşu bandında kalsam?

11. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Yoğunluktan kastım ağırlık antremanının yoğunluğu. "masteer" nickli arkadaşımızın yağ yakmayla ilgili çok güzel bir yazısı var bir oraya bak. Yoğun ve sert bir ağırlık çalışması hafif yoğunluklu kardiyoya göre çok daha iyi yağ yakar üstüne kas da yaparsın. bence interval koşunu haftanın 2 günü yapıp 3 gün de set aralarında az dinlenip sıkı bir ağırlık çalışması yap.

Beslenmeni de düzgün tutarsan sonuç alırsın.

12. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Kendi mesajımı kastetmiştim, "Yukarıdaki mesajım biraz özensiz olmuş dil bakımından, kusura bakmayın."

Antrenman öncesi koşunun bb antrenmanına olumsuz etkisi olur.

Karbonhidrat depolarını ağırlık antrenmanına saklamak gerekir.

3 gün bb+cardio ve boş günlerde de sadece cardio derim ben.

Haftada 1 gün dinlenme yeter.

Yanında da sıkı bir diyetle, çok güzel sonuç verir.

13. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım istersen cardio ve bb konusunda benım yağ yakıcı günlüğündeki son programımı oku. ben bu şekilde uyguluyorum ve memnunum.

14. gokhanibec

gokhanibec Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kastamonu
    Formula 7 denilen ürünü birkaç gün kullandım, herhangi bir önemli yan etkisi yok ancak bende allerji diye nitelendirebileceğim bir kaşıntı ve bağırsaklarda normalin üzerinde bir gaz birikimi yaptı, o yüzden kullanmayı bıraktım, bilgilerinize

15. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Zaten Formula 7 nin kullanıcı yorumlarına baktığımda da birkaç kişide gaz sorunu olmuş sadece ve çoğu iyi verim almış, bende bu gün aldım ürünü yarın kullanmaya başlıycam.

16. Strong

Strong Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Bence yağ yakıcı olarak lipo 6 x kullan gercekten cok yararlı olduğunu düşünüyorum . Ayriyetten ben yağlarımı yaktığım dönemde haftada 6 gün idman yapıyordum 3 günü normal bb. diğer 3 gün 15 dk koşu 2 dk ka mola bi 15 dk koşu bi 5 dk ka mola sonra bi 15 dk ka daha bu şekilde bi ayda 5 kilo verdim tavsiye ederim ancak bnce en büyük etmen beslenme iradene hakim ol gerisi gelir : ) başarılar.

17. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    teşekkürler bende haftada 4 idman yapıp 3gün b.b. 4.gün cardio çalışıcam, inş. bu şekilde daha çok verim alabilirim diye düşünüyorum...

18. kokoreç

kokoreç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhabalar,
    bence spora gittiğiniz günleri cardio-b.b diye ayırmayın (ne demek onu da bilmiyorum ama ağırlık çalışmasıdır herhalde:) )
    spora gittiğiniz her gün en az 45 dk cardio yapın, hem ısınmış olursunuz, daha sonra istediğiniz şekilde devamını getirirsiniz. formula 7 hakkında bilgim yok. ama supplement olarak ne kullanırsanız kullanın, spor aktivitesi olarak cardio ya daha çok zaman ayırmalısınız.

19. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    oldu 45 dakka cardio, 1 saatte antrenman, kas koymazsın.

20. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    protein takviyesi alıyorum zaten, her b.b'den önce 10 dk koşsam hem ısınmak hemde yağ yakmak için sonra b.b'ye geçsem yeterli olmazmı,bu sayede kaslarımda erimez...

Sayfayı Paylaş