En Ucuz Protein Nasıl Alınır? + Sigara Zayıflatır mı?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve agirvasita tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. agirvasita

agirvasita Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Sorular açık arkadaşlar ama biraz daha ayrıntıya girelim

1. Fiyat olarak en ucuz proteini nasıl alırız?
    2. Sigara zayıflama yolunda bir engel midir? yoksa zayıflatır mı?
    2ek: sigara içiyorum ama sadece akşamları ve haftanın 6 günü 1 saat kardiyo + BB çalışmam var

2. Morifindel

Morifindel Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    en ucuz protein doğal besinler aracılığıyla lor, tavuk ve balıktan alınır.

sigara doğrudan zayıflatmaz. tad alma duyusunu zayıflatır. bu da iştahınızı düşürebilir. yani dolaylı yoldan zayıflatabilir.

ama bir de şimdi aklıma geldi. sigara mide asidi salgısını artırıyor bildiğim kadarıyla. acaba bu da besinlerin daha hızlı sindirilmesini ve daha çabuk acıkmayı sağlar mı?

agirvasita bunu beğendi.
  3. agirvasita

agirvasita Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    yemeğin üstüne yakılan sigara güzel oluyor aslında :) acıktırıyor mu bence hayır ama kardiyo sırasında nefesimi keser diye tereddütteyim

4. REvOLvertr

REvOLvertr Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Tavuk, sivi tavuk en ucuz pro kaynaklari : )

@7 yillik sigara kullanicisiydim ve tiryaki denebilecek derecede.. Günde iki paket ictigimi bilirim.. 24 yasindayim.. 7 aydir kullanmiyorum.. Zor oldu ama biraktim cok sükür.. Kilo aldiriyor mu, zayiflatiyor mu bilemem.. Bahsedildigi gibi dolayli yoldan yeme istegini törpülüyor olabilir.. ama bildigim tek bisey var, o da kesinlikle cözüm olamayacagi.. Gerekirse 200 kg olurum, evimde sicacik yatagimda ölürüm beni o evin penceresinden vincle cikarirlar.. Fakat sigara icmem, birak kosmayi, yolda yürürken kesilmem, öksürme nöbetlerine girmem, daha mutlu bir evlilik hayatim olur, sapsari tirnaklara ve dislere sahip olmam, durduk yere kesintisiz bas agrilarina yakalanmam ve bunun gibi daha bir sürü sey.. ; ) Sana da tavsiye etmem, kullaniyorsan birak.. Tekrarliyorum; bu konuda kesinlikle bir cözüm degil sigara..

Bu arada actigin diger basligi da gördüm, üye fotolari kismindaki.. Kendine güvenin cok hosuma gitti, kutlarim aynen devam et, 4ever sports ; )

Kolay gelsin..

agirvasita bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş