En Sefil Anlarınız

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve masteer tarafından 24 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Selam Mıllet,

Genellıkle forumda en basarılı en harıka anılarımızı anlattık. Bazen kendımızı ovduk , bazen gercekten ustun ozellıklerımızı one cıkardık, nede olsa bodycıyız bız ve ınsanlardan ustun olmaya programlı bır beynımız var, bunun ıcın calısıyoruz, bıraz da sısık bır egomuz var.

Ama sımdı sefıllıklerımızle yuzlesme zamanı, kendınızı kot hıssettıgınız, asagılandıgınız ezıldıgınız ıtıraf kosesı burası.
    Kendını ovucu yada sıradan anı anlatmak yok, en sefıl hallerımızı yazıcaz, bakalım en sefıl kımmıs ??

Bende bır kac sefıl anı var, bır tanesını anlatıyorum:

19 - 20 yaslarındaydım, yaklasık bır senemı spor yaparak gecırmıstım ve bır havuza buyukce bır arkadas grubu ıle takılıyordum. Yazın ortasında bır gun havuzda lıseden cokta muhabbetım olmayan bır kızı gordum tek basına, hemen yanına gıttım, hosbes derken bızım arkadas grubuna davet ettım. Kızda tek kalacagına geldı, cunku bayada samata bır gruptu.

Velhasıl ben o zamankı toylukla ınceden kıza yazılıyorum, ama cepte pek para yok kızda cok guzel ama cıks bı sey sureklı
    markalardan pahalı mekanlardan falancanın arabasından falan bahsedıyor. Bende kafamca aradakı farkı sportıf konularla
    kapayacam. Gel zaman gıt zaman bunla ben aksam gene aynı grubun ıcınde takılmaya basladım, bazende gruptan ayrı takılıyoruz, herhangı bır ıcraat falan yok ama. Sonra tam ben kendı kafama gore kızda benden hoslanıyor dıye dusunurken bır gun ne gorım. Havuzda guneslenırken hemde yagını falan kıza ben surdukten sonra kız ılerde 2-3 kısılık bır grubun ıcınden cırozmu cıroz uzun saclı ve sebek tıplı bır cocukla kesısmıste hatta hamburgercının orda bulusmak uzere ısaretlesmıs.
    Kalktı gıttı bu cocukla muabbet falan arada da geldı bana cok karızmatık cocuk dımı dıyor, ben dedım ya saftırıgım felegım sastı ve aptal gıbı nesı karızmatık falan deyıp olayı ne kadar onemsedıgımı ve bozuldugumu belırttım.

Aynı gun bırde cocukla benı tanıstırmaya kalktı falan derken aklınca cocugu da bızım gruba dahıl edecek. Bu arada arkadaslar
    bana acıyorlar. Sonra kız gıttı cocugun yanına konuslandı, bızım gruptakı butun kızlar benı tesellı etmeye calıstı , erkek arkadaslar bıra falan alıp gelıyorlar , ama o an kendımı cok asagılanmıs v sefıl hıssettım. Ogunden sonra benım arkadasslar kızı bızım gruptan dısladılar ama yazın sonuna kadar havuzun obur kosesınde bunların yıyısmelerını ızlemek zorunda kaldım :x

Hayatımda yedıgım ılk saglam kazıktı, neysekı aramızda bır numara olmamıstı sadece ben kendı kendıme gelın guvey olmustum, daha sonra ogrendım kı kız o tıple yıyısırken baska bır elemanlada halen sevgılıymıs. O gunden sonra motorıze
    ekıplere karsı nasıl davranacagımı azcok ogrendım ama alınan darbede unutulmuyor.

selim4141 bunu beğendi.
  2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    benım sefıl anılarımı suan yasıyorum ornegın okadar emek verdım vucuduma suan ıs bulamadıgımdan hepsı yavas yavas gıyo 2 cm ufaldım ve beslenme yetersızlıgı cekıyorum oyuzden koseye para atmadıgımdan cok pısmanım ıs bulamıyorum ıs buluyorum ama spora engell oluyo ne yapcam bılmıyorum yaa spor yada ıs ıkısı arasında kaldım tam bır sefıllık yasıyorum ınanın aıledende para ısteyemıyorum offffffffffff :cry:

3. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Gordugum kadarıyla kımse sefıl bır an yasamamıs, yok yok yasamıstır yasamıstır, alo ıtıraf hattı hadı beyler

4. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    SEfil an olmaz mı yaa masteer.. sen iste anlatalım..
    kız konusu acmıssın.. hemen bende yedigim ilk en büyük( bildigim kadarıyla ) kazıgı anlatayım..
    yas 14 orta 2 yazı.. yer cınarcık... Pelin adında bi hatuna asık olmusum.. mahallenin en güzel kızı, aynı yastayız ama benden 4-5 cm uzun hatun... Neyse moda aterici ve Street Fighter .. En iyi oynayan da ben olunca deymeyin hawamaa.. Oyunu oynarken hatun yanıma geliyor beni izliyor.. off ne büyük heyecan.. bi gün tüm cesaretimi toplayıp acılıorum kızaa ve o da olumlu cewap werio.. aman allahım benden daha mutlusu yok.. büyük ask yasanıor.. 1 ay her an beraberiz.. elele kolkola gözgöze... bi gün aksam dısarı cıkacaz, hatun ben hastayım cıkmıyacam diyor.. ii diyorum ben iskeleye arkadasla icmeye gidecem diyorum... Ama yolda fikir degistirip limana icmeye gidiorum ( liman ile iskele tam ters istikamet) kayalarda oturup kırmızı tuborgları icerken arkadastan soyle bir ses geliyor " su pelin degil mi?? " bir dönüyorum arkamı ewt hayatımın askı bi cocukla beraber elele limanın ucundaki fener e dogru gidiorlar.. (fener de yiyiş mekanı malumunuz...) "napalım dowelim mi?" diye soruyor arkadas.. " hayır " diorum kosarak ewe gidiorum intahar etmeye karar weriorum ama nasıl edecegimi bilmesemde istanbuldaki tüm tanıdıklarımı arıorum ve caktırmadan aklım sıra wedalasıyorum... en son babamı arıorum, o bir terslik oldugunu suzuyor biraz kurcalıyor ve ben dökülüyorum incileri.. Bana oyle ögütler werio ki o aksam 2 saat boyunca.. Halen kulaklarımda ve hic bi zaman da cıkmayacak ögütler.. O gün bugün hicbir hatuna güwenmem, we gerektiginden 1 gram fazla deger wermem... Hicbiri icinde kendimi sefil etmem.. Umarım herkes boyle bir deneyimi cok erken yasta yasamıstır weya yaşar... oyle oldugu zaman hayat cok daha dertsiz tasasız ve zewkli geciyor...

selim4141 bunu beğendi.
  5. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    pumpforewer çokiyi yazmışsın

benimde çok erken yaşda "burnumun sürtüldüğü" bikaç olay geçdi başımdan

ama anlatılcak pek bişey yok genelde kız ve para meselesi yazılanlarla aşa yukarı aynı artık önemsemiyorum
    sanırım yaş ilerledikce sorunlar ciddileşiyor bisüre sonrada bağışıklık kazanıyor insan ufak tefek meselelere (hatun konuları yani)

adettendir hadi bende yaziyim bişeyler bikeresinde yeni tanışdığım bi hatunla "iş üstündeyiz" sormam ya hadi tutamadım dilimi muhabbet olsun diye bişeyler sordum hareket esnasında hatunda bana "sana ne yaa hadi sen işine bak" dedi :) çok utanmışdım hakverdim sonra ama.bana ne kardeşim yaa ben işime bakmalıyım tabi...

6. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    unutmayın o yaşlarda kız sorunları yaşamaz isek bugun kızların en büyük sorunu olmayı nasıl başaracaktık ki?dişe diş kana kan intikam intikam.

selim4141 bunu beğendi.
  7. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    "sana ne yaa hadi sen işine bak" dedi

hahahha bu cok ıyıymıs,ınsan yaptıı ıse konsantre olmalı dımı ama :p

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    evet bende basimdan gecen bir olayi yaziyim arkadaslar.beni taniyan forumdaki arkadaşlara bile anlatmadigim bir olay...

ben 1997 de bir kizla ciktim 3 sene sonra ayrildik ve 6 ay kadar ayri kaldik.bu süre zarfinda artik hayatimda ciddi bir ilişki istemiyordum cok bunalmistim ve yeniden aşik olabilecegime inanmiyordum.

ayrildikdan 3-4 ay sonra arkadaşimin yazligina mersine tatile gittik.15 gün kadar orda kaldim.orda çigdem adinda bir kizla taniştim.kiz acayip hoşuma gitti.ve yeniden aşik olmaya başladigimi hissettim.tatilde kiza duygularimi acamadim malesef.dönüş yoluna çikmadan önce orda tanistigim bir arkadaşa bir çiçek alip verdim içinede not yazdim ve ona ben burdan ayrildiktan sonra onu çigdeme ver dedim.sagolsun o arkadaş da bunu yapti.ve kiz akşam beni aradi istanbula döndügümde.

kiz telefonda bana biraz bozuk çaldi neden burdayken bana söylemedin bende senden cok hoşlanmiştim dedi keşke söyleseydin felan dedi.bende acayip şok oldum ve çok üzüldüm duygularimi açmadigima.kiz daha 15 gün daha orda kalacak sonra da ankara ya dönecekti.

sonra kizla mesajlaşmalar ve telefonlaşmalar başladi seni cok özlüyorum ne olur geri gel vs.....ama inanin ne mesajlar sanki deli gibi aşik bana.

bende ona suan da isteyim oraya gelemem ama ankaraya döndügün ilk gün söz orda olucam felan dedim.çok israr etmesine ragmen gidemedim çünkü işlerim müsade etmiyordu.biz mesaj ve telefon a devam ettik.

sonra kiz ankara ya döndü,bende ertesi gün sabah erkenden yola ciktim ve ankaraya gittim.çigdem i aradim ben geldim diye.bana inanmadi sonra bir yerde buluştuk.beni gördügünde yüzünde çok soguk bir ifade vardi sanki o mesajlari atan kiz gitmis yerine benden nefret eden biri gelmisti.bana ilk sözü ''neden geldin?'' oldu.ve inanin o anda büyük bir şok yaşadim.(inanin şimdi bunlari yazarken bile icim cok kötü oldu ve sigara yaktim)

bana benim erkek arkadaşim var burda dedi.ben ikinci şoku yaşadim ve inanin ne yapacagimi şaşirdim.salak gibiydim aşigim ya neyse dedim ben çok yorgunum bir otel e yerleşicem dedim evinin karşisindaki otele gittim sonra o gün biraz görüştük ama inanin şapşal gibiydim.

sonra bana gel akşam yemege gidelim dedi erkek arkadaşi ile beraber bende kabul ettim.akşam kiz odama geldi yemek ten önce üzerinde büstiyer vardi.arkasi acilmis onu baglatiyor odamda...sonra yemege gittik ve hep beraber yemek yedik üçümüz.yemek esnasinda çigdem alttan bacagini benim bacagima sürtüyordu.inanin iyice midem bulandi.sonra en rezil hareketi yapip hesabida ödedim.sonra otele döndüm.hirsimdan cildiriyordum ve inanin cok bilinçsiz hareket ediyor olanlari kendime yediremiyordum.

ertesi sabah çigdem yine yanima geldi ve biz havuza gidicez sende gelir misin dedi? bende ben istanbula dönücem dedim.ve onu erkek arkadasinin yanina biraktim.ankara daki migros alişveriş merkezinin önüne.onlarla vedalaşip yola çiktim.

deli gibiydim ne yaptigimi bilmiyordum saat öglen 12 de migrosun önünden ayrildim ve yola çiktim.gözlerim doluyordu ve bana bu yapilanlari hazmedemiyordum.ister inanin ister inanmayin saat tam 14:45 de istanbul gişelere geldim.sonra bora ile bulustum tatile gittigim arkadasim.ve ona bu olanlari çigdeme ödeticem bir gün dedim o da bana bsver olur böyle seyler dedi ama hic kendime yediremedim.

aradan 2 ay gibi bir süre gecti bir gün telefonum caldi ve baktim çigdem ariyor.(bu süre zarfinda bu olayi hep icimde atlatmaya calistim ama hicbir zaman kendime kendimi afettiremedim ver hergün intikam planlari yaptim)gayet normal hicbir sey yokmus gibi konustum.o erkek arkadaşindan ayrilmiş ve yine beni cok özledigini söylüyor bende ona ayni güzellikde cevap veriyorum.sonra bana buraya gelirmisin dedi ben hemen tabiki dedim ve hafta sonu arabaya atlayip gittim.onla güzel bir ilişkiye başladim.

bu şeklide 5-6 haftasonu daha yanina gittim cuma gidip pazar dönüyordum.ailesi ile tanistim ve kücük bir söz olayi yaptik.ve artik kiz benle evlenmeye karar vermis benim de onla evlenecegimi saniyor.

son gün planim son noktasina geldim.benim otel odamda yatak da yatarken ayaga kalkip, yüzügü yüzüne firlatip iste sen bu kadarsin diyecektim.ama inanin yine vicdan azabina dayanamadim ve ayakta söyle bir yüzüne bakip odadan cikip arabama binip istanbula döndüm ve bir daha da aramadim ama orda gözüne bakarak gözlerimle ona herseyi anlattigima inaniyorum.o ne kadar arasada neler denesede hicbirinde basarili olamadi...

benim hikayem bu kadar arkadaşlar...çok rezil oldum ama intikamimi da aldim sanirim...

_Tunc_ ve selim4141 bunu beğendi.
  9. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    keşke hiç strese girmeseydin 15 günlük bi tatil aşkı yaşayıp yoluna gidebilseydin

ama insan bazan cesaret edemiyor açılmaya yada geç farkediyor.
    bu tip hatunlarla çok karşılaşıyorum hepsi aynı hepsi aynı şeylerden hoşlanıyor aynı yaklaşımdan etkileniyor aynı kalitesizlikdeler robot ilişkiler bizde mecburen ayak uyduruyoruz yada bizim uydurmamız gereken ayak bizim ayağımıza zorla uydurtturuluyor.neticede biçokkişinin böyle kuyruk acısı var ve sonuçda iflah olmaz çapkınlara dönüşüyoruz...belkide doğanın kanunu bu.

horoza sormuşlar; Tavukmu yumurtadan cıkar yoksa yumurtamı tavukdan diye
    horozda; ben mikerim polemige girmem demiş :D

10. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler, rezillik dediğiniz öyle olmaz böyle olmaz dercesine size rezilliğin en büyüğünü ve sonra takdir-i ilahi sayesinde aldığım intikamı yazacağım.

Sene 2000, mevsim yaz, uzun süreli bir ilişkiden çıkmışım, ilişki esnasında sadaket adetimdir, aldatma huyum yoktur.
    Bu sebeple, mevsim yaz olunca, bol protein alımı ve bağlanacak biri olmayınca gözüm açıldı.
    Yazlıkta arkadaşlarla takılırken, büyük apartmanlardan oluşan ve villarında olduğu kastelli sitesine geçtik, orda dolanırken, 3 kızın olduğu bir grup vardı.
    Piyasada fazla rakip olmadığı ve Bayramoğlu geceleri fazla hareketli olmadığı için, kızlar zaten yanlarına konuşlanacak erkek grubuna hasrettiler.
    Hemen kurulduk yanlarına, en sevdiğim şey, burç muhabbetiydi, hadi bira içelim derken, kızların evine geçtik.
    Ben zaten içlerinden beyaz tenli, uzun boylu olanla samimi oldum hemen, kendine çok güvenen ukala çocuk tavırlarını o zaman çok yapardım o zaman.
    Bir iltifat, iki hakaret ile bağladım, sonra odalardan birine geçtik, yeme içme, üstler çıktı, ancak bir sorun vardı, kondom yoktu, no problemdi, ama kızımızın riskli günleriydi.
    Oral yapabilirim dedi, ben orda duyarlı çocuk olarak, hayır, acelem yok dedim.
    Neyse, ben kıza yaptım.
    Kendi kendime, nasılsa daha burdasın, alırız rövanşı diyorum.
    Öylede oldu, ertesi akşam gene buluştuk, ben zaten hemen almıştım, en kaliteli kondomu.
    Durex Ritardante (yani geciktiricili bir kutu durex)
    Maksat, ilk hovardalığımda uzuuuun uzuuun sevişmek.
    Hoşbeş derken, ben hatunu yeni evli damat gibi zor attım evlerine (biz erkeklerin olduğu gibi, kızlarında bekar evi var beyler, zamane kızları ;)
    Neyse, çıkardık, ben onca zaman sadaketten bıkkın, soyduk birbirimizi, ben geciktiricili prezervatifin geciktirici etkili kremini aldım, güzelce ufak karaşanı ovdumda ovdum.
    Fındık kadar bir krem, ama birader, ovdukça bir gariplik oldu, bir soğukluk ve hissizlik, neyse dedim, bir bildiği vardır adamların.
    Kondomdan nefret eden bir adam olarak, takıyorum, takacam derken, alet suyunu çekti.
    Ufacık kaldı, ki sizi temin ederim, gayet istekliyim o esnada.
    Neyse, üflemeli çalgı misali fasıllar, uğraşlar fayda etmedi.
    Ben gene hatunu rahatlattım.
    Dedim, neyse, bunun yarını var, alırız rövanşı.
    Ama öyle olmadı, ertesi gün hatunla başka bir arkadaşlarının evine gittik, tavla falan oynanıyor.
    Biz geçtik kanapelere, ben öpüp okşuyorum, hadi yavrum yukarı geçelim, takılalım diyorum, hatun istemem diyor, başım ağrıyor, ıvır zıvır.
    Ayağını gıdıklıyorum, kulağını üflüyorum, tık yok.
    Neyse, ertesi günde gitti zaten.

Düşünün halimi!!! :x :evil: :x
    Delirdim...

Bu hayatımın rezilliğiydi, 20 yaşında aleti kaldıramamak, hatunu tek taraflı getirdiğimle kalmak.

ama hayat uzun arkadaşlar.

Aradan 3 sene geçer.
    Ben mezun olurum üniversiteden, bir organizasyon şirketinde süpervizör olurum.
    Hostesin bol olduğu bir yer, bende bunları yöneten bir adamım.
    İş Sanattaki tiyatro ve konserlerde hostes hizmeti sunuyoruz.

Anaaaa, "a....a", karşılaştık gene.
    Konserde sohbetti, ben acele etmeden ördüm ağlarımı.
    Okul nasıl, hayat nasıl derken, hatunun evi leventte çıktı, annesi yok, babasıyla annesi ayrı.
    Hadi bize gidelim, oki.
    Hadi şarap içelim oki (ama az içtim, aleti uyuşturmasın)
    Neyse, olanlar olsun.
    Hadi sevişelim, haydaaa, kondom yok.
    No problem.
    Emre, yavaş ol,

Bendeki replik.
    "Sus!!!"
    Emre acıyor
    "tamam o zaman"

Çıkarıp göbeğine boşalıyorum.

Yanına uzanıyorum.
    Uzandık, nefes nefese, göğüs inip kalkıyor.

Selpak getirirmisin canım?
    "Benim çıkmam lazım, sen alıver."

Giyinip çıkarım, beni bakışlarıyla öldürmeye çalıştı, ama oralı olan yok, ne demişler, alma erkeğin ağını, günün sonunda çıkar aheste aheste...

:badgrin: :badgrin: :badgrin:

11. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    hahahah
    Bi ara Sırdaş diye bölüm vardı Playboy da.. o tarz bi yazı olmus ama intikamını almışsın ya helal olsun ne diyelim

12. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Süper hikaye karaşan valla, zaferin acı olmuş. Ben de senin bu yaşadığının benzerini 18 yaşımda aşırı alkol sebebiyle yaşamıştım, bakalım belki benim de bir intikamım olur ileride 8)

13. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Emre, yavaş ol,

Bendeki replik.
    "Sus!!!"
    Emre acıyor
    "tamam o zaman

hahah burası kopardı beni

14. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    tamam o zaman diyerek yaptığım hareket ve sonrası bence olayın zirve noktasıydı.
    En aşağı noktayıda gördüm, en tepeyide :D

15. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Saydamın olay cok acıklı , ıntıkamıda bır o kadar guclu olmus,

Karasan senın olayda cok sert davranmıssın bence

16. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Masteer cok gönül ve sewgi adamısın sen bence...
    Karasan, kızın hakettiginden cok daha yumusak dawranmıs bence.. Her zaman her yerde her sekilde HARDCORE

selim4141 bunu beğendi.
  17. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    bende hardcore taraftarıyım yoksa işler tersine dönüyor.kötü davranınca sert erkek oluyosun yumuşak dawranınca şapşal

18. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Ewt arkadaslar...
    Dün salonda yasanan bir olayı mutlaka size aktarmalıyım.... Inanılmaz keyif aldıgım ufak caplı bir intikam...

Tarih Mayıs-2005 yer Gültepe... body e baslıyalı 4-5 gün olmuş .. salonda bütün aletleri gezip deniyorum, ne nereye vurur arastırıyorum.. takribi 77-78 kilo toy bi delikanlıyım.. Bench presste max 45-50 kilo basıorum o da titreye titreye Azer bülbül misali... Pullover makinası war salonda, onun önüne geliyorum, aleti deniyecem.. o arada orda calısan bi cocuk görüyorum, boyu benden 1-2 cm uzun (1.84-85), kolları nerden baksanız 45 cm civarı, genis bir omuz formda estetik bi vücut.. o dönem benim icin idol olacak bir vücut... Pullover makinasına geliolar ve gecen muhabbet:
    " hşşştttt kac setin war?"
    " 1-2 setim"
    " cekilde bizde yapalım, zaten yanlıs yapıosun hahahahaha (gülüşmeler)"
    - ben 40 kilo ile calısıorum o cıkartıo 90 kiloaya takıo agırlıgı bagıra cagıra calısoyor, bende kenarda izliorumm... Salondaki herkesi tanıyor ve bir yürüyüsü war gormeniz lazım.. Sonra tekrar ben agırlıgı 50 kiloaya takıp geciorum makinanin basınaaa...
    " o senin icin cok agır bir kiloo düsür onuu "
    - dinlemiorum hic basmaya baslıorum, tabi titreye tireeye bagıra cagıra nefes filan ayarlamayı da bilmeden.... 4 tekrardan sonra tıkanıorum, ama gurur meselesi basmaya dewam ediorum bırakmak yok... bunlar ise arkada kulagına bisey soyleyip guluyolar bana bakarak ( aynadan goruyorum) icimden kalkıp bi kafa atsam mı diyhe düsünüyorum bi yandan, sonra linc edilebilecegim gelior aklıma... bırakıorum aleti direkt soyunma odasına gidiorum, giyinip basıp gidiorum... Daha sonra bu cocugu 3-4 kez daha goruyorum....

------------

Tarih: 27 Haziran 2006 (dün) Salonda omuz antremanıma baslamak üzereyim... ısınıyorum, 92-93 kiloyum bechte 145 kg max yapabiliyorum.. body e baslıyalı tam 14 ay olmus... gözüme biri takılıyor, yaa ben bunu nerden tanıorum diye düsünüyorum, ewttt hatırlıorum, bu o günkü idol vucuda sahip olan cocuk... kolları tas catlasın 41 cm, omuzlar cökmüs, ufacık bir adam.. Ne olmus buna diye düsünüorum.. bakıorum o da omuz calısıor... Ben military press girmeyi planlarken bakıorum o Shoulder Press Makinasına gidiyor.. tamam diyorum icimden bırak militaryi sen de git makinaya.... Cocuk takmıs 30 kg a basıyor... bekliyorum basında... bana bakıyor caktırmadan ama tanımıyor muhtemelen... hareketi bitiyor
    " BAksana hşşttt kac setin war senin??"
    " 1 setim warr"
    " o zaman bi izin werde bizde yapalım.. "
    - kalkıyor makinadan, ben geciorum... 70 kg a takıorum 8 tekrar basıorum, beni izliyor... sonra soruyorum makinadan kalkerken...
    " kaca takayım agırlıgıı??"
    " 4. ye takabilirsin (40 kg yani)"
    " bence sana agır gelir ama sen bilirsin aman Sakatlama kendini"
    "..."

Sonra soruorum bi arkdasa " ne oldu bu cocuga? " diye sordum... kür yapmıs 1-2 tane sonra 6 ay ara wermis... Steroidli vücut meşin top gibi inmiş....
    Beyler, yasadıgım hazzı size anlatamam... Kasıntı adamlardan nefret ediyorum salonda... Herseyin bir zamanı bir yeri gelir, insanlar bunu unutuyor...

orkunberk bunu beğendi.
  19. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    acıdım çocuğa.ama beyninden önce kasları gelişen zorbalardan sanırım.acımalımıyım gülmelimiyim şaşırdım.

ama iyi intikam orası kesin ,uper

20. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Pump,

Harbı oyleyım, dısı kaba ama ruhu ınce adam derler benım ıcın hep,

bırde kotu bır huyum var benım, bır kızla bır kere yatagımı paylasmıssam daha sonra ayrılsamda , aradan zaman gecsede
    hatta bana kotulugu olsada ben ona herhangı bır kotuluk yapamam, sovalye ruhluyumdur, bır kere benım oldumu sartlar ne olursa olsun ne yaparsa yapsın hep onun buna mecbur oldugunu sundan bundan etkılendıgını dusunurum, eskı dost dusman olmaz bana gore

Sayfayı Paylaş