En iyi verim aldığınız tadı konusunda sıkıntı olmayan protein tozları ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Sinan çelebi tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Sinan çelebi

Sinan çelebi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Birçok protein tozu denedim fakat tad konusunda hep şanssızlık yaşadım yeni bir üye olaraktan herkesten alıcağımı cevaplari değerlendirip bir üründe karar kılmak istiyorum
    önceliğim en iyi verimi almak ve tadı güzel olan protein tozları

2. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    ben tad ve verim olarak en fazla faydayı sade whey olarak optimum gold çilek muz ve whey +creatin olarak da 4d whey phase den aldım.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    protein tozundan verim aldığınızı nasıl anlıyorsunuz?
    içinde creatine olan protein tozlarından bahsetmiyorum çünkü onlar başlıbaşına ayrı bir katogoride incelenmeli
    ama sadece protein tozundan bahsediyorsak sizlere soruyorum
    protein tozundan verim aldığınızı nasıl anlıyorsunuz?

4. byormantik

byormantik Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    dymatize iso-100

5. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    verim k
    herkesin zevk ve rengi farklı tabi ki, her marka herkese uymayabilir. ben uzun yıllardır takviye ürünler kullanıyorum .hemen hemen çoğu ürünü kullanmışlığım vardır. aynı antreman dönemleri ,rutinleri, aynı beslenme tarzı , aynı uyku yıllardır yaptığım şeyler.
    tad olarak, mide bulantısı şişkinlik yapmaması, kolay karışması en önemli etkenler, bazı markalar bende acayip bulantı veya şişkinlik , göbek yapıyor. fiyatına göre porsiyon sayısı diğer etken. her marka her formulasyon kişiden kişiye farklı etki gösterebilir. mesela kış dönemi kullandığım 4d whey phase bana hayli yaradı. belki içindeki ayçiçek yağından , ya da multidextrinden onu bilemeyeceğim. ama ben verim aldığımı düşünüyorum. optimumda gayet sade bir ürün ,çilek muzlusunun tadı oldukça iyi. çok sade ,tiksindirmiyor.yaz dönemi kullanıyorum. sabahları 7 de antreman yapıyorum . aç karına sabah kalkınca kullanıp antremana gidiyorum. diyette kiloma göre hesapladığım protein eksiğimi bu ürünlerle kapatıyorum.

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    işte aslı demek istediğim bu
    verim alıp almadığınızı anlayamazsınız ancak porsiyon başına protein miktarı, kana karışma hızı, tad koku vb etkenler açıdan kıyaslama yapılabilir
    ancak yeni başlayan biri olmadığınız halde hacim olarak ben şöyle ölçü aldım böyle ölçü aldım derseniz o zaman kaynağı protein tozunda değil başka konularda aramalısınız

7. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Mmayg 4d creatineden memnunmusun yeni aldim. Yukleme asamasindayim

8. arnoldtr0694

arnoldtr0694 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Tat istiyosan pastaneye git dostum bu isler kolay degil

9. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Protein tozunun başlı başına kendisini bile kullanınca verim alıp almadığını tam olarak anlayamıyorsun.

Kaldı ki protein tozlarının markaları arasındaki verim farkını kimse anlayamaz, zaten hepsi aynı b*k.

Tat olarak Optimum markanın tozları güzeldir, ama unuta ki en güzel tat en fazla şeker demektir.

10. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Tad olarak bsn ve optimum kullanmalisin ama en lezzetlisi bsn dir. Fakat tadi guzellestirmek icin icindeki yapay seker pek faydali olmasa gerek

11. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Bir arkadas yukarid dymatize iso 100 yazmis yeni aldim buskivi tadinda olani shakerin son yudumunda baya kusmamak icin zorlandim sutle kullansak isolate hydrolize amacina hizmet etmeyecek

12. terzi312

terzi312 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Optimum Whey Çilekli veya Muzlu tercihimdir.Soğuk sütle karıştırıyorum.Mixerde iyice karıştırıyorum köpürene kadar aynı bazen içine çilek veya muz atıyorum fantezi olsun diye.Tadı aynı milk shake gibi oluyor :) :) :)

Sayfayı Paylaş