En iyi post-workout supplement hangisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve SAVAŞ74 tarafından 1 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
 1. SAVAŞ74
  Offline

  SAVAŞ74 Üye

  Katılım:
  20 Eylül 2010
  Mesajlar:
  1.329
  Beğenileri:
  1.284
  Ödül Puanları:
  123
  Yer:
  İstanbul
  Pre-workout için Usplabs'in Jack3d'sini kullanmayı düşünüyorum. Belki BSN Noxplode da olabilir. Fakat öte yandan antremandan hemen sonra ("right immediately after" dedikleri türden) kullanılabilecek bir supplement arayışı içerisindeyim.

  BSN cell mass, iyi bir alternatifmiş gibi duruyor. Bu veya başka bir ürün tavisye edecek olan var mıdır? Deneyimlilerin tercihlerini ve geçmiş deneyimlerini merak ediyorum.

  Aradığım şey protein tozu değil. Protein tozunu bu post-workout desteğinden 20-30 dk sonra alıcam...
   
 2. kaotik
  Offline

  kaotik Üye

  Katılım:
  18 Kasım 2007
  Mesajlar:
  161
  Beğenileri:
  138
  Ödül Puanları:
  53
  MHP Dark Matter 1200 Gr.
  Ürün İçeriği
  Her Servis: 2 Ölçek (60.7g)
  Servis Miktarı: 20 [​IMG] Her Serviste olan [​IMG] Toplam Kalori 240 [​IMG] Yağdan Gelen Kalori 0 [​IMG] Toplam Yağ 0 g [​IMG] Doymuş Yağ 0 g [​IMG] Trans Yağ 0 g [​IMG] Kolestrol 0 mg [​IMG] Toplam Karbonhidrat 48 g [​IMG] Şeker 10 g [​IMG] Protein 12 g [​IMG] [​IMG] [​IMG] DArK MATTER(tm) Proprietary Blend (patent pending) 60 g [​IMG] WaxMAX(tm)-C3G:Low Viscosity High Molecular Weight Osmotic Waxy Maize Starch with Molecular Dispersion Technology (Waxy maize, maltoplex-18(tm) glucose polymer, dextrose, C3G anthocyanidins). [​IMG] HydroSIZE(tm):Multi-Phase Creatine Transport and Cell Volumizing Matrix (InstaPeak(tm) [instant acting peak plasma concentration creatine pyruvate], IntraPhase(tm) [glucose bound creatine gluconate], MicroTein(tm) [microencapsulated sustained release creatine monohydrate], glycerol monostearate). [​IMG] ProSYNTHAGEN(tm):protein Synthesis Accelerator (Dual Portal Anabolic Amino Acid Infusion) (Free form infusion [l-leucine, l-lysine, l-phenylalanine, l-threonine, l-valine, l-histidine, l-isoleucine, l-metheonine], Leucrose(tm) peptide infusion [leucine-alanine di peptide). [​IMG] [​IMG] Açıklama:Antreman sonrası enson teknoloji kas büyütücü (geliştirici)
  Anabolik axis olarak adlandırılan antreman sonrası kas büyütücü Dark Matter kas gelişimine yeni bir boyut kazandırmıştır.Antremandan sonraki bir saatlik süre içinde insilün seviyesini tepe noktaya ulaştırır creatin ve glikojenin kas dokusuna hızla nüfuz etmesini sağlar.
  Dark Matter Precision Nutrient Infusion ( Hassas besleyici madde emilimi ) teknolojisini kullanarak üretilen ilk ve tek beslenme destek ürünüdür ki bu birbirine bağlı anabolik reaksiyonu meydana getirir.
  Bu büyük atılımı sağlamak için MHP bilimadamları yüksek hızda nano fizik teknolojisiyle bir biyoloji mühendisliği devrimi gerçekleştirmişlerdir.Bu yeni gelişmeler tüm antreman sonrası creatinleri,whey proteinleri,yüksek karbonhidrat kombinasyon formüllerini kalitesiz ve geçersiz kılmıştır.
  Dark Matter bugüne kadar denenmiş;kas dokusuna en hızlı,en geniş ölçüde en uzun süreli nüfuz ederek anabolik reaksiyon sağlayan anabolik axistir.

  **Whey proteinlerinden daha hızlı emilir.
  **Protein sentezini % 600 daha fazla arttırır ki bu da 40 gr.proteine eşittir.
  **Multi-phase su bazlı creatini kas dokusuna taşır.
  **Glikojen takviyesi ve hücre yenileyici özellik.
  **Yüksek hız nano fizik teknolojisiyle hazırlanmış özel ürün

  Kullanım şekli:Dark Matter antremandan hemen sonra,katı ya da sıvı başka hiç bir gıda maddesi kullanmadan almanız için hazırlanmış en gelimiş kas geliştiricidir.Alacağınız diğer bütün gıda maddeleri Dark Matterin içindeki besleyici maddelerin sizin kaslarınızdaki büyümeye olan etkisini azaltacak ve hızını yavaşlatacaktır.250-280 ml.suya 2 ölçek ekleyerek bir bardakta karıştırabilir ya da bir shaker da sıkıca sallayarak hazırlayabilirsiniz.Diğer gıda maddelerini en az 1 ya da 1,5 saat sonra alabilirsiniz.
   
  SAVAŞ74 bunu beğendi.
 3. umut205gti
  Offline

  umut205gti Üye

  Katılım:
  8 Temmuz 2010
  Mesajlar:
  215
  Beğenileri:
  138
  Ödül Puanları:
  0
  Yer:
  çorlu

  musceltech cell-tech önerebilirim . bsn cell mass daha çok yatmadan önce alınıyor ve işe yarıyor diye biliyorum . cell tech i kullandım hatta yeni bitti.hacim almak için iyi bir ürün . antrenman öncesi de kesinlikle super pump 250 öneririm . diğer hepsini kullandım no-xpolde u şu an kullanıyorum ama Super Pump 250 bence en iyisi .
   
  SAVAŞ74 bunu beğendi.
 4. Despo
  Offline

  Despo ADMIN Yönetici Admin

  Katılım:
  30 Mart 2004
  Mesajlar:
  7.961
  Beğenileri:
  6.073
  Ödül Puanları:
  123
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Serbest
  Yer:
  Danimarka
  Celltech gerçektende güzel bir ürün.
  Celmass'da zaten tartışılmaz. Bu üründe yine spordan sonra kullanılır. Net kullanımıyla ilgili forumda ki başlığa göz atmanızı öneririm (Rpac çevirisini yapmıştı) https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bsn-cellmass-t16570.html

  Spor esnasında kullanabileceğiniz ürünler arasında Gaspari SizeOn ürünü çok övülen bir üründür.
   
  SAVAŞ74 bunu beğendi.
 5. cadocx
  Offline

  cadocx Üye

  Katılım:
  25 Ocak 2009
  Mesajlar:
  1.037
  Beğenileri:
  405
  Ödül Puanları:
  0
  animal nitro + celltech veye cellmass
   
  SAVAŞ74 bunu beğendi.
 6. penny
  Offline

  penny Üye

  Katılım:
  19 Ocak 2011
  Mesajlar:
  122
  Beğenileri:
  27
  Ödül Puanları:
  38
  Cinsiyet:
  Bay
  Yer:
  istanbul
  Optimum Nutrition Aftermax'i tavsiye ederim.
   
  SAVAŞ74 bunu beğendi.
 7. SAVAŞ74
  Offline

  SAVAŞ74 Üye

  Katılım:
  20 Eylül 2010
  Mesajlar:
  1.329
  Beğenileri:
  1.284
  Ödül Puanları:
  123
  Yer:
  İstanbul
  hepinize çok teşekkür ederim, hepsini teker teker inceleyeceğim
  bir de valize sığıp sığmadıklarında da dikkat etmem gerekiyor :D
   

Sayfayı Paylaş