En iyi Kararı siz verirsiniz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Gookhan34 tarafından 7 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim öncelikle yaş 16 ve aşırı kiloluyum boy 1.70 kilo 90 aslında arkadaşlarım göstermediğimi söylüyolar kilomu biraz öyle aslında omuz felan geniş olduğu için 90 olarak göstermiyorum ama bu yeni nesil hastalıgı kadın hormonları felan oldugu için yiyeceklerde memelerim felan çıkmış durumda... Ben karar veremiyorum önümde 3 şey var 1.Diyetisyen gitsem mi diye düşündüm etkili olabilir çünkü görüyorum televizyonlarda aşırı kilo verdirtebiliyolar :) 2.Evde spor yapabilirm kondisyon bisikletim mekik aletim ve dambıllarım var böyle ne kadar kilo verebilrim istedigim gibi zayıflayabilirmiyim?? 3. Bir salona gitmek aslında daha önce gittim 1 hafta gibi bir süre ama Ramazan vesilesiyle bıraktım gerçi pek ortamıda sevmedım çünkü herkesin yaşı büyük kendimi biraz kasıyorum... :) dediğim gibi abilerim ben kilo vermeye taktım şimdilik tabi sadece bunu diyebiliorm çünkü benim için kas bir hayal ama düşünüormda şöyle bir kilo versem sonra kaslarım çıksa felan :) :) neyse lafıma devam ediyim kilo vermeye taktım yani kendimi sadece spora verebilirim gerekirse yemem içmem sosyal hayatımda 0 a çekebilrim yeterkii zayıflayıp her insan gibi tişört giymek istiorm bana yardımcı olun abilerim ne yapmalıyım ? duh

2. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    dışarıyı sevmiyorsan eve koşu bandı al inkanın varsa haftanı 5 günü kardiyo çalış + diyetisyene ve body hocasıyla görüş

Sayfayı Paylaş