En ideal Gainer ve Creatine Kullanımı...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yoshimitsu tarafından 29 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yoshimitsu

yoshimitsu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Evet arkadaşlar bu sporda yeni sayılırım..
    Twinlab 4.7 KG gainer'ım ve Ultimate Nutrition Creatine'im var.. Bunları ne aralıkla ne kadar ölçekle kullanabilirim. Gainer'ı spor öncesi ve spor sonyası 2 ölçek kullanıyorum. Creatine'i ilk hafta günde 4 yükleme yapıyorum.. Hergün akşamları saat 8.30-10 arası body'e gidiyorum 3günde bir dinlenmem var.. Yardımcınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Gainerının Kullanım seklini bir scoop ü üçe bölerek yapabilirsin sabah ant öncesi ve sonrası seklinde.Kilo almak amacınsa yatmadan önce gainer kullanman senin yararına olucaktır.Kreatini yükleme döneminde kaçar gram yükledin?Yükleme dönemini bir hafta tutmanı öneririm geri kalan günlerde sabah kalktıgında ve antreman sonrası kreatin alman yararına gramajı kilona göre ayarlıyabilirsin.

3. yoshimitsu

yoshimitsu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    @Kaanrlz Teşekkür ederim yorumunuz için. Kreatini normal su bardağına 1 çay kaşığı yükleme yapıyorum günde 4 kere.. 1 hafta sona ermek üzere.. Sona erdiğinde sadece antrenman sonrası mı yapmalıyım yoksa öncesi ve sonrasımı ?
    Gainer'ı söylediğiniz gibi yapacağım spor öncesi ve yatmadan hemen önce.

4. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    İki kere kullanabilirsin benım tavsiyem sabah kalkınca ve antreman sonrası kullanman.

5. yoshimitsu

yoshimitsu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Anladım teşekkür ederim.. :)

6. yoshimitsu

yoshimitsu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bu arada ramazanda nasıl bir gainer programı yapabilirim ? hergün iftardan 1saat sonra spora gideceğim.Spordan hemen önce ve sahura kalktığımda mı 2. öğün gainer ımı almalıyım ?

Sayfayı Paylaş