en hızlı hacim yapan program türleri

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kopskop tarafından 14 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kopskop

kopskop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    forumda baktım baktım ama en hızlı hacim yapan programı bulamadım. arada bir tartısılmıs ama 2 kisiyle en fazla :) hadi bunu bi sonuca bağlayalım ve en hızlı hacim yapan programları buraya koyalım . hit i araştırdım mesala ama insanlar o kadar az çalışarak 1 haftada 4 kere 1 2 saatlik idman yapan kişiyle aynı oranda hacim yapamazlar galiba. evet değerli yorumlarınızı bekliyorum hem birçok kişi bu soruya cevap bulmuş olur:) insanlar zaten boş yere çalışmıyor ama bu topicin sonuclanması halinde daha dolu çalışabilirler ve istedikleri noktaya daha cabuk ulaşırlar değil mi

saygılar

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    program bazinda pek bir bilgim yok ama barfiks benim kanatlarda gozle gorulur bir farklilik yaratti

3. kopskop

kopskop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet birçok şey okudum ama hepsi tek bölge için veya tek hareketten ibaret ben hepsinin bir araya gelmis güzel sonuc veren birşeyler arıyorum cevabınız için teşekkürler

4. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Alam Hacim Sistemi'ni tavsiye ederim forumda mevcut.

5. donnie_brasco

donnie_brasco Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Takip ettiğim kadarıyla Alman Hacim Çaşılması, HIT, Max-OT, HST, Bill Satarr's 5x5 gibi sistemler oldukça popüler ve başarılı programlar. Ama tabiki kişinin yapısal özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Mesela ben bu aralar upper body- lower body şeklinde çalışıyorum. Sadece temel egzersizleri yapıyorum ve bir idmanda her bir bölge için 6-8 tekrar aralığında diğer idmandada 10-12 tekrar aralığında haftada 4 gün çalışıyorum. Sonuçtan gayet memnunum.

6. cokcu

cokcu Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yıllık / Sezonluk programlar ile olur, sürekli olarak hacim yapabileceğin bir programla çalışman çokta uygun olmaz. Zaten bu metobolik olarak çöküşe neden olur. Gün gelir bir çok hevesli arkadaş gibi amaçlarından soğuduğunu farkedersin. O yüzden DÜZENLİ olarak ihtiyacına göre, dönem dönem yoğun çalışarak, dönem dönem hafif çalışarak kendine uygun olan programı yapmalısın...
    Atlanılan bir konu daha var, sadece birkaç aylık uygulanılacak bir programla hacim yapamazsın!!! Almış olduğun hacimi koruyacak veya ulaşmak istediğin hacim için kullanacağın programa vücudunu hazırlayacak programları da unutmamak gerekir. Bu, aynı güneşin doğuşu ve batışı gibi bir durum. yeryüzü ne bir anda aydınlanıyor, ne de bir anda kararıyor.

Bu konu ile ilgili uygun cevap için linki inceleyebilirsin. İleri düzey için yazılmış, ancak bazı açılardan sana yardımcı olacaktır...

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/antreman-sistemi-leri-d-zey-t16325.html

7. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    hit programının en sağlamı olduğu konusunda bilgiler edindim bende yeni basladım bakalım sonucları görücez (HeavyDuty sağolsun:):)

Sayfayı Paylaş