En hızlı şekilde nasıl kilo alırım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve yigitakilli tarafından 28 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yigitakilli

yigitakilli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Cevizlibağ
    Arkadaşlar yıllardım zayıflık sorunum var.bir türlü kilo alamıyorum.praktin kullandım.her akşam ballı bebe bisküvileri yedim.askere gittim geldim yinede kilo alamadım.Askerdeyken doktora gittim hiç bi sıkıntın yok piskolojikdir 30 yaşına gel kilo alırsın falan dedi :S Her gün iş yerinde sabah kahvaltı yapıyorum+öğlen pilav veya makarna + sulu yemek + çorba +ekmek akşamda aynı şekilde.Eve geldiğimdede bir tabak falan yemek yiyorum.sorum en hızlı şekilde nası kilo alırım

2 Li Seriou Mas pakedimi alsam yoksa whey + Seriou Mas paketimi alsam.bu arada 2 aydır spora gidiyorum.boy 1.85 kio 65.başladığımdada aynıydım yine aynıyım.sadece 3 cm kollarım gelişti biraz göğüs çıktı okadar.Lütfen acil yardım çıldırcam arkadaşlar.yıllardır 65 kiloyum :( bu arada bir kutu serios mas aldım kilo alamadım.ama bi gün kullanıyodm bi gün kullanmıyodum.lütfen yardım edinkafa_

2. Freforge

Freforge Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Abi hicmi alamadin kas olarak kilo almayi hedeflerek doğru olani yapmissin tamam ancak ayda bir kg civarı kilo alabiliorsan bu sekilde bu fazlasiyla iyi birşeydir kollar gelistiyse gogusler sistiyse o bolgelere gelisen kaslarla ağırlık arttigi yadsinamaz

3. yigitakilli

yigitakilli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Cevizlibağ
    Alamıyorum valla kardeşim.Kas olarak kilo alıyım dedim evet.Yağ istemiyorum.ama insan 65 den 66 ya çıkmayınca piskolojisi bozuluyo.normalde serious mas ı 2 yemek kaşığı olarak kullandım.Acaba üstünde yazan gibi 334 gr ''1250 kalori'' olarakmı kullansam.gerekirse 2 kutu alırım valla.

4. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Hacim için piramit set ve kreatin öneririm.Gainer kullanmayı düşünüyosun fakat bıraktığında 10 gün içinde aldığın kiloyu kaybediyosun.7 ay boyunca aynı kiloda kalmalısınki iç organların buna alışsın ve aldığın kiloyu standart ağırlığın olarak benimsesin.Gainer'ı üzerinde yazdığı gibi kullan ben yarısını kullanıyordum işe yarıyordu.Ayda 1 kilo aldıysan çok iyi.Bir yıl sonra 12 kilo almış olacaksın.

Son düzenleme: 28 Haziran 2013
    yigitakilli bunu beğendi.
  5. yigitakilli

yigitakilli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Cevizlibağ
    kolaygelsin hocam.spora başladım.o.n seriou mas aldım.125 gram karbonhidratı 400 gr sütle karıştırıp günde 3 porsiyon şeklinde alıyorum.Sabah kahvaltım biraz zayıf iş yerinde 2 börek bir meyvasuyu.Daha erken kalkıp evde kahvaltı etmeyi düşünüyorum.Yumurta %100 portakal suyu lor peyniri falan.Bakalım gelişcekmiyim :D .Birde şey sorucam 7 ay kullanman gerek demişsin.Ben hızlı kilo alıyım diye şuan çok kullanıyorum.mesela ayda 3 kutu alcak şekilde kullanıyorum şuan.7 ay boyunca öylemi kullanıcam yani.yoksa ayda 1 kutu alsam yetermi.

6. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Bende hayatımda 56 kiloyu gördüğümü hatırlamazdım fakaat spora başlayıncaya kadar,eğer metabolizman çok çok hızlıysa yağ olarak kilo almak yerine protein ağırlıklı beslenip kas yapılanamsıyla kilo alabilirsin ben ilk ayda kas gelişimi ile 1 kg aldım ama antremanlarında tavuğunda hakkını verdim 54 kg olan ben şu an 56 56.5 kg lerdeyim şimdi gainer kullanıyorum bakalımn ne olacak.

7. yigitakilli

yigitakilli Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Cevizlibağ
    Bende 62 kiloyum.boy 1.84.Bakalım inşallah kas olarak kilo alıcaz.Gayem Bir daki yaza kadar sağlam bir şeyler yapmak.Sağlamdan kastım Fiziğim düzgün gözüksün yeter.ne kadar zayıfsın,kraker gibisin v.s sözlerden kurtılayım yeter kafa_

Sayfayı Paylaş