en etkili yağ yakıcılar!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve burakofly tarafından 14 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. burakofly

burakofly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    işletmeci
    Yer:
    bandırma
    arkadaşlar 4 yıl aradan sonra tekrar spora başladım.. yaklaşık 20 gündür salonda çalışıyorum cardio ile başladım ve artık yavaş yavaş ağırlığa giriyorum. amacım fazla kütle yapmak değil sadece şekilli bi vücut istiyorum. boyun 1.88cm kilom 94..
    destek olarak Tr-power L-carnitin (idman öncesi 2 tablet) kullanıyordum fakat bir işe yaramadığını fark ettim..
    bugün numune olarak powerbar isimli likit bir l carnitin denedim biraz daha iyi gibi geldi..

bir arkadaşım bana animal cuts isimli bir yağ yakıcı tavsiye etti çok övdü.

sizde hangi yağ yakıcıyı kullanmalıyım ne önerirsiniz?

2. OrhanGencebay

OrhanGencebay Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bence Universal CarniTech ve yanına Ultimate CLA kapsüllerini kombineli olarak kullan arkadaşım,2. bir seçenek olarak da termojenik yağ yakıcı olarak Muscletech Hydroxycut caplets leri öneririm.Bu dediklerim en etkili yağ yakıcılardandır.E yanına tabii güzel bir diyet ve egzersizler ile...

burakofly bunu beğendi.
  3. burakofly

burakofly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    işletmeci
    Yer:
    bandırma
    saol kardeşim dikkate alacağım söylediklerini...

başka önerisi veya fikri olan yokmu arkadaşlar

4. Denis

Denis Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya

Bende önce termojenik yağ yakıcı kullanıyordum ancak öğrendiğime göre yağ yakıcı değil metobolizma hızlandırıcı ürün oluyormuş onlar. Yağ yakıcı dediğimiz şey tam anlamıyla L-Carnitine ve (Tam ispatlanmasa da CLA) diyorlar.

Likit ile tablet arasında ki tek farkın kana karışma süresi olduğu söyleniyor, yani likit alınca yaşadığınız yağ kaybında daha fazla olduğunu söylemek zor.

Bunlar deneyim değil (Kullanıyorum 2 ürünü de sonuç alacak kadar uzun süredir değil) , kitap ve internetten edindiğim bilgilerdir...

Ancak emin olduğum bir şey var...

Ve herşeyden önce hiçbir yağ yakıcı mucizevi bir ürün değildir. Ülkemizde, yurtdışı piyasasından kat ve kat pahalıya satıldığı için müthiş bir ar-ge'den çıktığını düşünebilirsiniz. Yani 30 Tl'lik bir üründen beklentileriniz azdır ancak, bir ürüne 200 tl verirseniz etkili birşey olmasınız beklersiniz...Hiçbiri milyar dolarlık formüller değil... Ucuz vitaminler gibi düşünün... O yüzden bench_O devam :)

5. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    L-carnitine ile başlamanı öneririm

göbek yağları için en önemli şey kardio. 2. şey diyet

carnithine ile fayda alamazsan hydroxycut a geçebilrisin ancak bir sonraki aşama olmalı bence

6. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    bence diyet ile başlamalısın

7. burakofly

burakofly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    işletmeci
    Yer:
    bandırma
    animal cuts la ilgili söyleyeceğiniz hiç bir şey varmı?

8. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Animal Cuts ben kullandım fakat lip6 yada hydroxycut kadar etkili değil.Ama çok fazla su atımı yapıyor,son aşamalarda işine yarayabilir sanki...Diyetin en son zamanlarında kaba yağları iyice yakıp vücudu işlediğin zamanlarda...

9. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Benim de sana önerim bu spordaki amacın doğrultusunda forumu araştırmak. Herkes bir şeyler önermiş ama sen ne beslenme programından ne de antreman programından bahsetmişsin. Kimse de dememiş ki önce güzel bir beslenme daha sonra ek besinler...

Sayfayı Paylaş