en dayanıklı elitik bisiklet ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tuçe tarafından 11 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tuçe

tuçe Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar 1 yıl olmadı daha eliptiğimi alalı ilk aldığımda günlerde 60 dk yapıordum içinde acayip sesler gelmeye başladı ama öyle duymamazlıktan gelecek gibi değil alt komşuyu ve hatta üst komşuyu bizim daireye çıkarıcak kadar takırtı tukurtu oldu bu arada fit&smart diye bi marka benimki resmide altta var neyse gönderdik garantiye bu arada bu durum aldığımız 3 ay içinde falan oldu neyse garantiden geldi.. adamlar "bunu çok yapmayın falan filan bu hassas bi alet" günlük 40 dk 1saat yapamıycaksam niye aldımki hem bu alete sadece ben binmiyorum gün içinde kardeşimde yapıyor...dedim bende neyse 1-2 ay kör topal gitti alet ses etmeden bide güya manyetik.. bu seferde yatak yayı gibi gıcırt gıcırt ses gelmeye başşladı önden gelyordu ses.. yani öndeki direklerden sanırım neyse yağladım belki yağı yoktur diye yine olmadı alet hafifçe sağa veya sola hareket etse gıcırdıyor vallahi aletlemi ilgileniyim spormu yapıyım bilmiyorum sinirimi bozdu resmen şimdi soruyorum tecrübelerinize dayanarak en dayanıklı eliptik hangisi bana bi marka bi model söyleyin çıldırıcam çünkü nerdende aldım sorup soruşturmadan ya başıma dert oldu :(

Son düzenleme: 11 Ekim 2012
  2. MuhammedTR

MuhammedTR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Damyos al, ben bayağı araştırdım. Damyos almaya gittiğimde damyos yoktu farklı bi marka aldım, şimdi aynı dertten bende müzdaribim, acaip sesler geliyor.

tuçe bunu beğendi.
  3. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    ben dunlop aldım 2 yıldır çokta güzel kullanıyorum tavsiye ederim.

tuçe bunu beğendi.
  4. tuçe

tuçe Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    dunlopun hangi modeli bide günde kaç dakika yapıorsunuz?:)

5. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    dunlop 350 u modeli,
    yarım saat yapıyorum hergün,ne ses yapıyor nede bişey çok kaliteli emin ol.

6. tuçe

tuçe Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    ama bu normal bisikletmiş ben eliptik arıyorum :) yinede çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş