En büyük destekçiniz kim??

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Yusuf028 tarafından 2 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. TuRK_ScReaM

TuRK_ScReaM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    manevi yönden kendim çalışıyorum kazanıyorum.partnerim dediğim kardeşim çocukluk arkadaşım oluo beraber başladık bu spora en büyük destekçim partnerim onunda ben kendimizi motive edioruz hep.Ama gelde aile ortamı bigün aferim yap diolar ertesi gün ne olcan başımıza o tvlerdeki ayılar gibimi olcan bilmem ne moral bırakmıolar:D

2. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    maddi manevi en büyük destekcim babam..kendisi 66 yasında olmasına karsın hiç spor yapma fırsatı bulamamıs hayatın getirdiği zorluklar nedeniyle çocuk yaşta çalışmaya başlamış fakat benim yapamadığımı oğlum yapsın diye hangi spora başladıysam beni destekleyen en çok ta vücut geliştirmede. Sanki bir antranör edasıyla ;;
    o omuzunun üstündeki yer (trapez) biraz geri mi kalmış , pek çalıştırmıyon galiba diyerek :) bana yardımcı olan o büyük insan babam maddi manevi en büyük destekçim

3. TOMCAT

TOMCAT Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çevremdekilere hoşlanmadıkları için pek belli etmeden çalışıyorum.kimselere belli etmeden gizli gizli kendi başıma çalışıyorum (evde ve rahat olmamdan dolayı işte) yalnızdım ama bu forum en büyük destekçim oldu,forumdaki tüm arkadaşlar saolsun.

4. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Benim bu konuda hiçbir destekçim yok. Annemi çok kolay razı edebiliyorum; fakat bir hafta sonda düşüncesi tekrar değişiyor; yine razı ett...
    Kendi kendimi motive etmeye çalışıyorum; maddi desteği öğrenim kredim ve babamın aylık gönderdiği paradan alıyorum.

Sayfayı Paylaş