En üstteki 2 karın kası+Göğüs arası boşluk hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve blackteam602 tarafından 14 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. blackteam602

blackteam602 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Selamun aleyküm arkadaslar.Öncelikle şunu belirteyim.2aylık diyet hafif ağırlık çalısmıslıgım var.Daha öncedende hafif göğüs çalısmıslıgım var.

Öncelikle sorularıma gelelim.

1.) En üst 2 karın kasım belirginleşti fakat.böyle 2 tane durmuyor.Sanki bir birine yapısmıs gibi tek gibi duruyor.Ellediğim zaman aradaki çukur çok çok minumum değerde.Fakar onun altındaki karın kası 2 lisi hemen hemen ayrılmıs durumda :)
    Diyet sonu parçalama döneminde acaba bu kaı parçalayabilirmiyim?

2.)Forumda arama yaptım fakat tatmin edici sonuçlara ulasamadım.Göğüs aramda bariz bir açıklık var.Hastalık düzeyinde değil[kunduracı göğüsü vb.]Sorun şu Göğüsümü hacimlendirdiğim zaman.Şekil verme aşamasında bu boşluğu doldurabilirmiyim?Boşluktan kastım.Üst taraflara doğru 1 parmak kadar alt taraflar 2. 2.5 parmak kalınlığı kadar geliyor. en üstklere çıkınca.[Çıkamıyorum herhangi ayrılmıs bir kas yok :)))

Yaşım 16 179 boyunda 70 kiloyum

Forumda bahsettiğim karın kasları hakkında tatmin edici bilgiler bulamadıgım için açtım teşekkürler..

Sayfayı Paylaş