En çok üzüldüğünüz ve sevindiğiniz konu nedir?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve By.Bordobereli tarafından 19 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. By.Bordobereli

By.Bordobereli Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar abilerim kardeşlerim selamun aleymüm cumanız mübarek olsun En çok üzüldüğünüz ve sevindiğiniz konu nedir niçin çok üzülmüşsünüzdür herkes içini döksün diye dedim yoksa ayıp araştırma gibi bir niyetim yok Hayırlı günler

Benim en çok üzüldüğüm konu Bir keresinde neredeyse cinsel ilişkiye giriyodum en çok üzüldüğüm bu

En çok sevindiğim ise Aslında sevindiğim bir çok şey var ama genel olarak sevindiğim Muhammed (sav )`ın ümmeti olmak ve 400 m yı 60 sn kostugum zaman sevinmistim bide
    bench_Obench_O

2. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Evet cinsel ilişkiye girmek çok üzücü bir durum olmalı :D :D :D

Predatel bunu beğendi.
  3. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    bildigin forum trolu acil uzaklastirilmasi lazim.

4. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Ortalama 100m yi 15 saniye de kosuyorsunuz.

Sadece 100m kosacaginizi varsayarsak 12-13sn civari bir surede kosarsiniz hearlde. Bence en iyisi siz kosu antremanlarina baslayin. Rio olimpiyatlarina 4 yil var bu sureyi 10sn ye cekerseniz ki siki bir calisma ile bu 4 yilda yapilabilir. 2016 Rio Olimpiyatlarinda Turkiye yi temsil edebilirsiniz...

Anlamadigim bir olay var, size gore ya 400 metre cok kisa bir mesafe yada 60sn cok uzun bir sure....

2157 bunu beğendi.
  5. By.Bordobereli

By.Bordobereli Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum islami açıdan konuşuyorum öle sokak serserileri gibi her daim zina içinde olmak isteyen biri değilim sende yanlışl yere çekme olayları

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:54 ----------

Ya olimpiyata katılamam ben o gün kosmadan önce 2 ay boyunca kosu yaptım hergün en aşağı 1-2 km ogün bi kpştum deparla ama ciğer miğer kalmadı. bittiğinde biilincim kapanacaktı neredeyse Allah razı olsun görüşün için

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu açan saygıdeğer üyemizde:D kime neyi ispatlama çalışıyor anlamıyorum:D yok okulun en yakışıklısıyım yok istesem sayısız kızla çıkarım yok 3 yıl önce kızlarla çıkarmış 14 yaşında çocukken yani:D şimdide cinsel ilişkiye girecekmişte az kalsın arkadaş bırakın burada kendinizi övmeyi artık yutulmuyor samimide gelmiyor açıkcası :D gelelim soruna en üzücü durumum çok parasız kalmamdı en sevindirici konu ise tahmin ettiğimden çok para kazanmaya başlamamdı diyelim

Swager, 2157, Predatel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. By.Bordobereli

By.Bordobereli Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0

neden böle konuşuyorsunuz anlamadım ben bir şey ispatlamaya çalışmıyorum rant içinde konuşacak değilim ...

8. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    Bir kere sokak serserileri demişin sokak serserileri mi cinsel ilişkiye giriyor zinamış bu devirde zina yapmayan imam bile kalmamıştır :D Seni tebrik ediyorum en ahlaklı kul ödülü vermeleri gerek.

9. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Kaç tane imam tanıyorsun acaba cidden merak ettim??? Ben şahsen yüzden fazla imam tanırım ama içlerinde bir tane bile yoktur zinaya bulaşan. Sen nasıl bir memleket, nasıl bir ortamda yaşıyorsun da böyle bir kanıya varabildin???

DEXONİA bunu beğendi.
  10. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Bu kadar saf olmayalim... Cubbeli ahmet hoca bile zina yapabilmek icin taaa fas tan kadin getirtmistir. Yakin zamanda haberlerde vardi hee bi de su tacizcileer falan var yok cin cikaracam yok hastaligini iyilestircem diye sifa umanlari kullanmaya calisanlar ve hepsinin onunde de genelde hoca sifati var

11. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Saf ithamında bulunmadan önce okuduğun iki satırı iyice anlamayı denemeni tavsiye ederim. Şahsen tanıdığım demişim, Cübbeli olayıyla da ne kadar alakalısın bilmem, muhtemelen medyada okuduğun bir iki haberle sınırlıdır bilgin. Ama bu sınırlı bilgine rağmen mahkemenin bile henüz hüküm vermediği bir konuda kalemini kırıyorsun adamın. Yani anlaman kadar hüküm vermen de sorumlu, ve benim gibi saf bir adam bu kadarını görebiliyorsa sen en iyisi bir uzmana başvur.

12. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Aha iş imama döndüyse açın meydanı münzevi geliyor :)

13. Kolega

Kolega Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    illuminati nin oyunları bunlar :D ya beyler saçma sapan gereksiz bi konu açılmış amacını aşmış zaten ilerisi iyi olmıcak belli tartışmaya değmez sallayin gitsin herkezin düşüncesi fikri kendine :D

rockybalboa7 bunu beğendi.
  14. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    henüz ergenlik çağındaki bir insanla aynı şekilde her konuyu dine getiren burada başkalarının özel hayatına karışıpda çoğu kişi böyle düşünüyor sende böyle düşüneceksin diyen insanlarla tartışmak çok anlamsız bence konuya gelirsek kimsenin yatak odasını bilemeyiz geçmiştede şimdide gelecektede böyle olacak millete şirin gözükmek için etrafda rol yapan sayısız insan var bu bir gerçek samimiyetsizlik diz boyu

mr_dblue bunu beğendi.
  15. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Cubbeli basit bir ornekti sadece sizin idolunuz olabilir ama ben isimlere takili kalmam. Objektif olmak gerekirse mahkeme onu sucsuz bulsa dahi (eger haberler dogru ise) bu onun kadin getirdigini yada zina yaptigi gercegini degistirmez bu bir olsun.

Haberlerlerde gordugum (gizli kamera ile cekilmis) insanlarin(genelde kadinlarin) dini duygularini somurup onlardan faydalanmaya calisanlar ile ilgili yorm yapmamissiniz.

Ucuncusu de su olsun (BIZZAT BANA AIT BIR ANI) su anda turkiyede cok ust konumda ornek musluman(!) sayilan biri benim calistigim kumarhaneye geldiginde geceyi gecirmesi icin striptiz klup ten kadini bizzzat kendim alip odasina kadar eslik ettim.

O yuzde demogoji yaparak yada bana satasarak bi sey olmaz. insanlarin ic yuzunu bilemezsiniz. Size ne soyledikleri yada sizin onlari nasil gordugunuz onemli degil...

3 maymunu oynamaya devam edebilirsiniz yada cok edepli olduklarini da dusunebilirsiniz insanlarin ama bu hic bir zaman gercekleri degistirmeyecektir.

16. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    İnsanların nasıl yaşadıkları diğer insanların kişisel haklarını ihlal etmedikçe sadece kendilerini ilgilendirir.

Son düzenleme: 19 Ekim 2012
    rockybalboa7 bunu beğendi.
  17. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Nedense bu forumda benim varlığımdan rahatsız olan hep senin gibi misyoner tarzı üyeler. Sakın yanlış anlamayın, zaten siz benden hoşlansanız bu beni rahatsız eder, yani herşey olması gerektiği gibi, bir şikayetim söz konusu değil.

Burada mevzu dini bir konu değil, somut bir durum. İmamlar zina eder mi etmez mi? Birisi iftira attı hiç bilmediği bir konuda, ben de çok iyi bildiğim bir konuda şahsen birçok mensubunu tanıdığım bir camia hakkında işin doğrusunu ifade ettim ve her zamanki gibi konuyu açan ben olmadığım halde günah keçisi ben oldum. Hala daha anlamayamayanlar için tekrar edeyim: Hiçbir zaman dini bir konu açıp da kimseyi gaza getirmek, tartışma çıkarmak gibi bir gayem olmaz. Ama biri kalkıp da hiç bilmediği bir konuda saçma sapan bir iddia ortaya atarsa her üye gibi benim de cevap verme hakkım doğar. Ve bu her üyenin sahip olduğu hakkı ben kullanınca neden sizi rahatsız ediyor burası da hayli karanlık bir nokta.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:18 ----------

Bakın ben kimseye sataşma derdinde değilim, siz bana saf dediniz cevabım da o seviyede oldu, sataşan siz oldunuz yani ben değil.

Şimdi çok haklı olarak kendi hayatınızdan örnekler vermişsiniz, ama bakın benim yaptığım da farklı değil, çok yakından tanıdığım bir camia. Dolayısıyla haklarında tereddütsüz şahitlik edebileceğim insanlar.

Verdiğiniz örnekte olduğu gibi dini istismar eden şahıslar hep olmuştur, bugün de vardır, yarın da olacaklardır. Ama bunu genele yayma ne kadar doğru. Aslında bu konuda görüş belirten üyeler çok yanlış bir genelleme yapıyor. Kendi çevreleri bazı değerleri yitirdi diye herkesin yitirdiğini sanıyor. Bense çok farklı bir çevreye sahip bir insanım ve bu çevredeki insanlar bu değerler konusunda çok ama çok hassas. O yüzden ben nasıl kendi çevreme bakıp Türkiye'de kesinlikle zina eden yok diyemezsem, siz de kendi çevrenize bakıp herkes zina ediyor diyemezsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş