elma sirkesinin definasyona faydası olurmu?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve fsmy tarafından 12 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar,bu definasyon olayı bana bayağı zor geldi,o yüzden denize düşen yılana sarılır misali yağ yakabilmek için her yolu deniyorum.cardiyo antrenmanı tam bir işkencekafa_
    bir su bardağına 1 yemek kaşığı elma sirkesi koyup üzerine su ekleyip aç karnına içsem yağ yakımını artırırmı acaba:(

2. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    fmy, ben onu diyetisyenime sormuştum, mideni delmeye niyetin varsa yap dedi.
    mide zaten asit bulunduran ve asit salgılayan bir organımız. üstüne 1 yemek kaşığı çok ama çok fazla gelir midene çok zarar verir.
    ama başka bir diyetisyen arkadaş da aç karına 1 tatlı kaşığı ve limon ile deneyebilirsin, faydası olur dedi bana. biraz limon ve tarçın da ekleyebilirsin hatta.

fsmy bunu beğendi.
  3. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Sirke ve limon asidik gıdalar mide boşaltılmasını geciktirip yağni besinlerin ince bağırsağa geçişini yavaşlatıp kan şekerini dolayısıyla insülini kontrol altında tutması suretiyle yağ yakımına katkı sağlar.Salatalarında bolca kullanabilirsin ama sabah içilmesi olayını desteklemiyorum.
    Sabah yapıcağın en mantıklı şey aç karnına koyu bir kahve ve kardiyo olabilir.

fsmy bunu beğendi.
  4. Bigdaddy

Bigdaddy Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    53
    bi keresinde bir türk kahvesi fincanı kadar içmiştim ağzımdan kan gelmişti.

fsmy ve Azi bunu beğendi.
  5. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Hocam naptın sen ya dikkat et kendine.Gerçi aynı hatayı bende yaptım zamanında çok fazla içiyordum suya katıp geçen kan tahlillerimde kolestrol ve trigliseritlerim dibe vurmuş damarlarımda yağ kalmamış damarların çeperi erimeye başlamış hemen kestim her şey kararında benim düştüğüm hataya düşmeyin!

fsmy bunu beğendi.
  6. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    benim düşüncem şuydu,hem kas kaybını minimize edip hemde daha hızlı kilo vermek,çünkü cardiyo antrenmanlarını hiç sevmiyorum.
    bundan önce beslenmemin karbonhidrat bölümünü abartmıştım,o yüzden vücudumda %20 yağ oluşmuştu,biran evvel istediğim kiloya düşüp yağsız çıkmaya çalışacamdumbelllls
    ama 1 fincan çok abartılı 1 yemek kaşığı 1 su bardağına koyup su ilave edip içmek en uygunuthums:

carmelo114 bunu beğendi.
  7. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    yemek kaşığı da fazla bence. dikkat.

Sayfayı Paylaş