Elma diyeti

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve marrythenight tarafından 28 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. marrythenight

marrythenight Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ELma diyetini deneyen oldumu 7 günde 3 kilo falan veriliyormuş sabah kahvaltıda peynir domates zeytin falan yeniyor sonra gün içinde sadece elma yeniyor acaba zararı olurmu?

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Olur. Kaybediceğin kası geçtim, mide rahatsızlıkları ve sinirsel problemlerde ortaya çıkar. Ayrıca o dediğinin adı diyet değil, diyet dediğin olay mantıklı olur :)

Azi ve Cattleya bunu beğendi.
  3. bbacemi

bbacemi Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Elmanın mevsimi geçti. Benden tavsiye kiraz, erik, karpuz diyetlerini deneyin.

-----

Şaka bir yana GencGrafiker e katılıyorum. Bu diyet pek akla uygun değil. Forumu az araştırırsanız doğru beslenme şekli hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Son düzenleme: 28 Mayıs 2012
  4. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    gün içinde yemek yenmiyor mu :O diyet değil ölüm orucu yada açlık grevi olarak denenebilir

Azi ve GencGrafiker bunu beğendi.
  5. SipahiPower

SipahiPower Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Anlamıyorum bu şeyleri ya 2 kilo vericem diye saglıgından olucak insanlar ki kilo verirmi belli değil.
    geçen gün televizyonda 3 gün sadece kiraz(günde 3kg ) yemeyle ilgili birisi konusuyordu.Gerçi o diyetten cok detox olayına değinmiştisde neyse.

hiç gerek yok boyle seylere, boyle verilen kiloları geri almak çokta uzun sürmez.
    düzenli her tür besini içeren bir diyet + hafif spor ile yavasda olsa herkez kilo verebilir ve bu disiplini bozmadığı sürece hiç bir sorunla karşılaşmaz..

6. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    elma cok saglıklı bi meyvedir antrenman öncesinde yag yakımına da yardımcı olur
    saglıklı beslenmek bu degildir düzgünce bslenmeni olusturdugun sürece zaten kilo verirsin birde spor yaptınmı tamamdır böyle seylere gerek yok cok saglıksız
    vücudun bütün dengesini bozar

7. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Beraber calistigim kiz arkadasim oyle yapiyordu 2. ayinda zor yetistirdik hastaneye. Istersen bir dene gercekten kilo verdiriyor

AkrepHan bunu beğendi.
  8. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Rica ediyorum böyle dergide sayfalar dolsun diye şeyinden uydurulan diyetlere umut bağlamayın.
    Babalar gibi kaynak var bu forum biraz okuyun araştırın , ne ulan bu elma diyeti sirke diyeti üzüm diyeti önüne gelen diyet çeşiti cıkarıyor.

Sayfayı Paylaş